Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Amit rendelek ételt, pizzát...

Amit rendelek ételt, pizzát előfordulhat, hogy nem higiénikusan kezelik, esetleg direkt is ?

Figyelt kérdés

Dolgoztam az egyik Pizzériában , és onnan rendelnék.

Nem is voltam jóba velük.


jún. 27. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miért tömnéd a zsebüket, ha nem kedveled őket?


Elméletileg nem lenne szabad szabálytalanul eljárniuk a konyhán, az már más kérdés, hogy a gyakorlatban mi történik. Én jártam már úgy, hogy az egyik Magyar megyeszékhelyen az egyik "TOP" pizzériában úgy hozták ki a hamburgeremet, hogy konkrétan szétesett, és a fólia egy merő szósz volt. Vagy egy másik alkalom, egy másik helyről, hogy a kólám alja fel volt púposodva, és muszáj voltam a csapnál kinyitni, nehogy véletlenül kifusson a ruhámra a hideg üdítő, vagy ne adj isten szétrobbanjon az üveg. Hál istennek nem robbant szét, csak egy kicsit kifutott.

Szóval előfordulnak érdekességek.

Bár fun fact, hogy rendelgetek a város népszerű helyeiről is, és kissebb pizzériákból is, és sokszor a nem túl népszerű éttermek sokkal igényesebben csomagolják be a rendelést, mint a "nagyok". Arról meg nem is beszélve, hogy néhány kissebb helyen jóval finomabbak az ételek, mint azokban a pizzériákban, amelyek már 10-20 éve működnek.

Szóval papiron nem, de a gyakorlatban bármi előfordulhat.

Olyan is volt, de ez már a futár hibája, hogy veszem át a kajámat, ideadja, erre ad mellé egy hellt is. Na mondom ez biztos valami kis akció a kajálda részéről, meg egy kis figyelmesség, mert állandóan tőlük rendeltem abban az időben, mert a gyrosuk valami isteni volt, csak sajnos annyira megemelték az árakat az utóbbi időben, hogy bármennyire is finom, már nem éri meg onnan rendelni. Egy f.szt akció!

20 perc múlva hívv a futár, hogy ne haragudjak, de az energiaitalt véletlenül adta oda, és legyek szíves visszaadni. Egyébként nem sokon múlt, hogy a szobatársam megigya, mert neki adtam oda, én nem vagyok nagy energiaitalos, van nekem energiám nélküle is bőven. Évente egyet-kettőt ha megiszok.

jún. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És ha nem adod vissza akkor mi történik ?
jún. 27. 21:11
 3/12 anonim válasza:
100%
#2 Gondolom akkor a futár állta azt az energiaitalt.:D Visszatérve a kérdésre, az étteremnek nyilván meg kell felelnie bizonyos élelmiszerbiztonsági szabványoknak. Viszont azt képtelenség kiszűrni, hogy jóskapista vajon épp beleköpött-e a te pizzád tésztájába, mielőtt kinyújtotta és megsütötte. Hallottam már ennél durvább sztorikat is, például egyszer egy futár elhelyezett némi "extra feltétet" a sajt alá amikor az exének és az exe új barátjának szállított ki pizzákat, és a fantáziádra bízom, hogy vajon mi lehetett az, annyit segítek, hogy nem nyál, sem pedig takony, állagában viszont hasonló. TL;DR én a helyedben biztos hogy nem rendelnék onnan.
jún. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És kamera nincs az étterem konyháján ?
jún. 28. 08:28
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Bameg akkor rendelj máshonnan,annyi pizzéria van mint égen a csillag.
jún. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De kamera nincs ?:)
jún. 28. 13:19
 7/12 anonim válasza:

Honnan tudjuk, kérdezd meg a tulajt. Lenni lehet, de nem kötelező. Ha van is, tudnak róla az alkalmazottak, és nyilván nem a kamera előtt csinálnak "okosságokat". Illetve az ilyen kamerák felvételeit általában rövid ideig tárolják, néhány napig. Nem mellesleg üdvözöllek a valóságban, az alábbi linken találsz egy lejátszási listát a nébihtől, szemezgess belőle bátran, ilyenek léteznek, és ez csak a jéghegy csúcsa. Szubjektív szempontodra visszatérve ha xy csinálni akar valami rosszat a pizzáddal, csinálni is fog, aligha kamera előtt (már ha feltételezzük hogy nem teljesen hülye az illető), és ezt te aligha leszel képes bebizonyítani. Itt a lista, jó szórakozást:


[link]

jún. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 VándorSeregély válasza:

"De kamera nincs ?:)"

Lehet hogy van, lehet hogy nincs, nem kötelező. De ha van is, az sem olyan hogy ott ül előtte a portás bácsi, és figyeli, ki mit csinál. Akkor szokták ezeket visszanézni ha valami gond adódott.

tegnapelőtt 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Úgy tudtam a főnök figyeli a kamerát.
tegnapelőtt 16:40
 10/12 anonim válasza:
És az vajon miből derült ki számunkra, hogy te épp nem a főnökkel vesztél össze? Illetve mennyire ismerhetjük az interperszonális viszonyokat? Tanulj meg helyesen megfogalmazni egy kérdést.
tegnapelőtt 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!