Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Budapesten hol lehet sült...

Budapesten hol lehet sült fagylaltot kapni?

Figyelt kérdés

#Budapest #sült #fagylalt #Sült fagylalt
máj. 30. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Kínai kajáldàkban szokott lenni
máj. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%

Most sütve van, vagy fagylalva?


Akkor van fagyasztott sülthús is?


Ezek olyanok mint a fött nyershal?

máj. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

#2 parancsolj, művelődj.

[link]

máj. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%
Mi a retek. 😬 na ilyet se lattam meg, en csak egy hulye mucsai vagyok ehhez. 😊
máj. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Nyolcvanas kilencvenes években volt elterjedt de általában ezt csak rendezvényeken csináltak.

Ma már szerintem nem kapni.

máj. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%

Az első és harmadik vagyok. Nem igazán értem ugyan, hogy miért lettem lepontozva. Az haszontalan, ha ti nem ismertek valamit, én meg segíteni próbálok? Mindenesetre kerestem konkrét éttermet is, ahol árulják. 5. oldal, 182. tétel.

[link]

máj. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
9%

3# Mert tudálékos vagy annyak ellenére hogy nem tudod az anyanyelved helyesen használni, és mást szólítasz fel művelődésre.


Szívesen művelődnék, de nem az IKG lapjáról, hanem valami gasztronómiai vagy élelmiszeripari enciklopédiából.


Itt nem a fagylalt van megsütve (hogy is lehetne, hisz a kettő folyamat egymás ellentétje), hanem a tojáshab.

Tehát ez vagy fagylalt sült tojáshabbal, vagy sült tojáshabos fagylalt (ahol a melléknév nem a fagylaltra értendő).


Mielőtt jönnél azzal, hogy a sülthúst is lehet fagyasztani, ez igaz.

Ha a sülthúst lehűtöd fagypont alá, még sülthús marad.

Ha a fagylaltot felmelegítjük 200 fok közelébe, akkor fagyi marad?

máj. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A hatos válaszolónak köszönöm a tippet, az összes többi posztoló nem tudom mit keres itt, de elhúzhat a fenébe, mert érdemi választ nem tudtak adni.
máj. 31. 14:41
 9/10 anonim ***** válasza:
19%

"de elhúzhat a fenébe,"


Bocsi, de ebbe nincs beleszólásod. Attól, hogy te írtad ide az ostoba kérdésed, még nincs több jogod, mint bármely más mezei felhaználónak. Nem leszel moderátor vagy ilyesmi...

máj. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Epp itt az ideje felszabaditani a gyakorit az ilyen fasko kerdezok elnyomasatol! 🥺🥺
máj. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!