Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért ilyen zsugori némelyik...

Miért ilyen zsugori némelyik Mekis alkalmazott?

Figyelt kérdés
Szeretek Foodpandán keresztül olykor rendelni magamnak valami finomságot a Mekiből és sajnos sokszor tapasztalom azt, hogy nagy a balance az alkalmazottak között. Egyik nap a nagy krumpli tényleg sok és a kóla is csordultig tele és van benne jég is. Másik nap pedig a nagy krumpli felér egy közepes adaggal és az üdítő se nem jeges, se nem éri el a minimum mennyiséget. Elhiszem, hogy nem egy leányálom ott dolgozni, de attól még az alkalmazottnak kéne annyira igényesnek lenni a munkájára, hogy végzi rendesen a dolgát, amiért őt fizetik. Te pedig ugyanannyit fizetsz minden alkalommal az ételedért és elvárod, hogy azt is kapd mindig amit rendeltél. Ez kiábrándító. Nem első eset volt. Mellesleg nem olcsó.

2022. jan. 10. 20:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Egy haverom egy darabig a KFC-ben dolgozott. Utálta, de épp nem volt jobb. Azt mondta, mindig 16 szárnyat tett a kosárba 15 helyett.
2022. jan. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%

szerintem sajnos ezzel nem tudsz mit kezdeni

mármint lehet annak az alkalmazottnak aki előkészíti a rendelésed pont rossz napja van, felcseszték az agyát és lesz@rj@ mennyi krumplit tesz bele és stb

vagy pedig nagy a hajtás, sietni kell

máskor egy jókedvű alkalmazott készíti elő aki kicsit többet rak mindenből

én ezekre tudok gondolni c:

2022. jan. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják emberi tényezőknek. Jellemző ránk, hogy vannak akik így, míg mások úgy oldanak meg egy-egy szituációt. Értsd: Van aki azon van, hogy neked minél jobb napod legyen, és minél jobban végezze a munkáját, míg a másik szarik bele, kapja meg a fizetését, aztán kalap kabát.


Egyébként én ezért is váltottam a Burger King-re. Hiába nincs olyan jó a Big King mint a Big Mac, és hiába gyengébb a kínálat, ha cserébe mindig azt kapom amit és ahogy kérek.

2022. jan. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Sajnos itt csak egyetlen egy Mc’Donalds van. Se KFC, se semmi egyéb. Hidd el, én is szívesen váltanék, ha tudnék. Árakat bezzeg 3 hónap alatt megemelték 2 alkalommal is.
2022. jan. 10. 23:19
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de a balance szó helyett mit akartál írni?

Mert ez egyensúlyt, szimmetriát jelent.

2022. jan. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
#2 Az alkalmazott tartsa be a munkahelyi előírásokat, függetlenül a hangulatától. Mit szólnál, ha a debreceni vonat vezetője nem menne tovább Szolnoknál, mert rossz kedve van? A súly nem ugyanaz, de a gondolatmenet igen.
2022. jan. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
#2 Furcsa, hogy csak a vendéglátósok (pultosok, pincére) lelke ilyen érzékeny. A többi alkalmazott a hangulatától függetlenül végzi a munkáját.
2022. jan. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

nem tudom a konkrét okát, csak találgattam mi állhat emögött mert már én is tapasztaltam ilyet

kettes voltam

2022. jan. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%

"Furcsa, hogy csak a vendéglátósok (pultosok, pincérek) lelke ilyen érzékeny."


Talán mert ők vannak a legszarabbul fizetve meg túlterhelve, meg minden panaszkodás az ő arcukba megy. Mert ha valaki párszáz forintért vesz egy adag sült krumplit, akkor előbujik belőle a Gordon Ramsay és úgy csinál, mint ha kobé marhát rendelt volna egy Dubaiban lévő étteremben...

2022. jan. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem zsugoriság, "csak" figyelmetlenség. Akkor lenne zsugoriság, inkább csalás, ha a "megtakarítást" megtarthatná.
2022. jan. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!