Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Milyen jó helyek vannak...

Milyen jó helyek vannak Pécsen, ahova akár egyedül is be lehet ülni, kellemes, hangulatos, barátságos?

Figyelt kérdés
Olyasmit keresek, ami hangulatos, kellemes, barátságos, lazább, akár egyedül is elvan az ember, be lehet ülni akár tanulni is, barátságosak, nyitottak, nem valami sznob hely, nem túl drága vagy komoly. Lehet ez étterem vagy bármi kajálda, vagy bár, kávézó, presszó, kocsma, bármi.
2021. júl. 26. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Elég relatív, hogy kinek mi a sznob és a drága, de szerintem Pécsen egy olyan hely sincs. Mondjuk étterembe én biztos nem ülnék be tanulni, kicsit parasztságnak érezném.


Blöff, Wunderbar, Nappali, Csinos, Partisan, Balkán Bisztró, Bohémia

2021. júl. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Inkább a pékségek lennének jók erre szerintem.

Arany cipo ilyesmi. Meg az a kávézó ami a Lipótik helyen nyílt csak nem ugrik be most a neve😅

2021. júl. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha tanulni akarsz, akkor menj el inkább a könyvtárba.

Koncentrálni is jobban lehet, és nem néznek csúnyán ha négy órán keresztül ülsz.

2021. júl. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem a tanulás a lényeg, úgyhogy légyszi ne csak azt vegyétek figyelembe. Amúgy szerintem nincs azzal gond, ha valaki beül valahova tanulni, én kifejezetten szeretem ha tanulás közben emberek vannak körülöttem, soha nem is küldtek el sehonnan vagy néztek rám csúnyán.
2021. júl. 27. 15:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Karavella Sörbár
2021. júl. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aranycipó pékségek, Pécsi kávé, Csinos
2021. aug. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Nappali, CoolTour café
2021. aug. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!