Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A McDonalds-ok miért zárnak...

A McDonalds-ok miért zárnak be 10-kor? (Drive nem számít)

Figyelt kérdés

Én arra gondolok, hogy nincs elég munkaerő, mert az nem igaz, hogy nem lenne elég forgalom este 10 után. Hétköznap éjfélig tutira lenne rá igény, péntek reggeltől vasárnap estig pedig 0-24 is nyereséges tudna lenni. Röhejesnek tartom, hogy alig sötétedik be, már be is zár. A Váci utca és a Móricz is bezár.


Egyébként az élelmiszerboltokra is ugyanez vonatkozik. 9 után alig lehet nyitva tartó boltot találni, pedig már nincs nyitvatartási korlátozás. Itt szintén nem igaz, hogy eddig érdemes nyitva lenniük.


Mi történt Budapesttel? Olyan, mintha egy 50 ezres kisváros lenne. Mondjuk ezt már a vírus előtt is észrevettem, 2018 környékén már nagyon vidékies volt, de 10 évvel ezelőtt még pörgött minden ezerrel.



2021. jún. 1. 19:48
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Külkerületekben teljesen érthető, ha 10-kor bezárnak, na de egy Móricz... :O A 11 szerintem nem külkerület, pláne az 5 (Váci utca).


Egyébként az az elméletem, hogy a vezetők ezt nagyon benézték. Amikor törvényileg meg lett nyirbálva a nyitvatartás, akkor túl sok embert elküldtek hirtelen, most meg szívják a fogukat, hogy lehetnének nyitva 0-24, de hirtelen nem bírnak annyi alkalmazottat találni, amennyivel forgathatják a műszakokat. (Az egyik Manna ABC is ezért zár be 11-kor, a főnök nagy bánatára, személyesen ismerem.)

2021. jún. 2. 17:06
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

#21

Akkor passzolok, pár éve még a Móriczon nyitva volt éjjel (emlékszem mikor mentem óraállításos big mac akcióra :D )

2021. jún. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Az Astoriánál most szombaton éjfél körül még nyitva volt.
2021. jún. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!