Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hol lehetne bérelni valaki...

Hol lehetne bérelni valaki védettségis személyt. aki elviszi a fiam a szülinapján a trófeába?

Figyelt kérdés

2021. máj. 9. 20:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem nem lenne neki nagy élmény, ha egy idegennel elmenne... Rendeljétek házhoz és egye meg együtt a család, az az igazi ünneplés.

(meg lehet, hogy van kerthelyiséges trófea, de ebben nem vagyok biztos), oda mehetsz vele.

2021. máj. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
A rokonságból: "A védetteknek (akik védettségi igazolvánnyal rendelkeznek) este 11 óráig megnyílnak a vendéglátóhelyek belső terei is. A szülők és családtagok a gyermekeket is magukkal vihetik." De tényleg annyira élvezné a gyereked az ebédet egy vadidegennel, ha lenne rá lehetőség, hogy egy random ember elvigye?
2021. máj. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ez a vágya ezért sír hisztizik elmondtam neki hogy mi a szitu de akkor is el akar menni valakivel.Nincs oltott rokon.
2021. máj. 9. 20:59
 4/23 anonim ***** válasza:
98%
Rákerestem neked, az óbudai kerthelyiséges. Enjoy.
2021. máj. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
49%
Nem tárgyalunk terroristákkal. Ha így vergődik érte, akkor akkor sem vinném, ha lehetne. Azért álljon már meg a menet. Kis zsarnoknak te ennyire behódolsz, hogy fogadj valakit, aki elviszi? Hány éves az úrfi, 2-3?
2021. máj. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
22%
*FiamAT
2021. máj. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
29%
5ös: felfoghatod így is, meg úgy is, hogy egy szülő szeretné teljesíteni a gyereke szülinapi kívánságát. Azért nem egy ferrarit kért, hanem szeretne elmenni egy középkategóriás étterembe...
2021. máj. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
13%
Ha van Facebook fiókod, kérdezz rá olyan ismerősöknél akikben megbízol. Mondjuk 10 rugóig állod az étkezésüket, cserébe hozzák-viszik a srácot.
2021. máj. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálom a kerthelyiségest.Zuglói vagyok mi csak ide jártunk.
2021. máj. 9. 21:19
 10/23 anonim ***** válasza:
87%
Óbudára menjetek, ott van kerthelyiség.
2021. máj. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!