Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miota nincs Magyarorszagon...

Miota nincs Magyarorszagon roszti a McReggelihez?

Figyelt kérdés

Meg a karanten elott voltam otthon.

Kertem volna rosztit es nem tudta a mekis kissrac mit akarok.

Azt mondta sose hallott meg rola.

Szerintem ettem otthon 2 eve is.

De 12-11 eve folyamatosan azt ettuk masnaposan reggel a tavaszi mcmuffinhoz.



2020. máj. 2. 02:03
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Hát, egy időben sokat ettem a Mekiben a reggeli kajákból, de rosztiról még én se hallottam. Hogy nézett ez ki?
2020. máj. 2. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Röszti burger volt régebben
2020. máj. 2. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem röszti burger volt :D választhattál, hogy hasábot vagy rösztit kérsz a menüdbe. Googlizzatok rá, ha nem tudjátok mi az, egy krumpliétel egyébként, általában köretként funkcionál.
2020. máj. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Tudom mi a a röszti, de szerintem ilyesmi kb osztrák hetek alatt vab, időszakosan
2020. máj. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez èveken keresztül elérhető kínálat volt, kérni lehetett menüben hasáb helyett.
2020. máj. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező a Hash Browns-ra gondolt (ugyanis az angolok így hívják a tócsnit (azaz röszti burgonyát).


Amúgy én is ugyanúgy hiányolom kb. ugyanennyi idő óta a McReggeli kínálatból, mint pl. a kolbászhúsos-tojásos-sajtos McMuffint: [link]

Ill. tojás nélkül: [link]


Amit sajnos csak az angoloknál lehet kapni.


Jómagam ritkán járok Mekibe, viszont gyakran vagyok éjszakás és néha jólesik egy kis gyors kaja útközben hazafelé, amikor hullafáradtan nincs energiája az embernek arra sem, hogy odahaza reggelit csináljon magának.

2020. máj. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt itthon mcburi néven azthiszem. De nem tudom mióta nincs
2020. máj. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mcburi néven futott. Szerintem lassan több, mint 1 éve nincs. Pedig én is nagyon szerettem, de a best a rántottájuk volt, az meg évek óta nincs már 😔
2020. máj. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

McBuri igen az volt a mekis neve.


Na akkor kb. 1 ev az eddigi tipp.


Lehet tavaly amugy ja sultkrumplit kertem mem burit.

Mert Londonban alapbol hash brownt kapsz a reggelihez. Aztan otthon azt kertem.


Nekem Magyarorszagrol hianyzik a tavaszi McMuffin ami talan valami McFresh vagy fene tudja milyen neven fut eppen a reggelinel.


Meg a Sertes McFarm!!!

Csak azert nem vagyok 100 kilo, mert itt nem lehet kapni sertes McFarmot, pedig az utcankon van 2 Meki is a vasutallomasnal. Meg ha masik iranyba megyek ott is van egy. 🤪😂

2020. máj. 2. 17:38
 10/10 anonim ***** válasza:
1-2 éve.
2020. máj. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!