Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Örülnél ajándékba "Vegan"...

Örülnél ajándékba "Vegan" feliratú pólónak?

Figyelt kérdés

2019. máj. 27. 10:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%

Ha-ha! :)

Alapvetően nem lenne ez rossz ötlet, mert megvan benne az a finom ironikus humor, amivel az ember saját magából csinál egy karikatúra kriplit, (már ha nem veszi magát véresen komolyan, és van hozzá bátorsága hogy poént csináljon magából)

csak az a baj, hogy az emberek többsége , akik látnák ezt a pólót valakin , túl primitív ahhoz, hogy ezt felfogja, és komolyan kezelnék.

2019. máj. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem. Egyáltalán nem hordok feliratos ruhákat, mert nem tetszenek.

Ha valaki kérdez, szívesen beszélek neki a vegánságról, de nem írnám magamra, hogy minden idegen azt nézegesse. Sajnos sokan ismeretlenül is elítélik az összes vegánt 1-2 rossz példa miatt.

2019. máj. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
63%
Igen, van is kettő, bár magamnak vettem. Ajándékba anyás feliratút (trónok harcás, nagyon ötletes) kaptam, azt is szeretem. Általában valamilyen üzenete pólót hordok, ezekben jól érzem magam (nem azért hogy más olvassa, hanem mert tetszik)
2019. máj. 29. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
52%
Egy új pólónak mindig örülök, ha nem XS-es. Amúgy nem vagyok vegán. Max azt mondanám mindenkinek, hogy egy vegántól kaptam. Amúgy érdekelne, hogy a póló előállítása mennyire fenntartható, vagyis mennyire károsítja a környezetetés az élőhelyeket, ellenkező esetben csak álszentség.
2019. jún. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!