Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A lipóti pékségben a fahéjas...

A lipóti pékségben a fahéjas csiga vegán?

Figyelt kérdés
lattam h a kakaos csigaban nincs semmilyen allati eredetu. a fahejas csiga is ugyanilyen?

2018. febr. 7. 18:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
49%

#11: Mi ez a sok gyűlölet benned?

Gyerekkorodban vertek a szüleid, mert nem etted akartad megenni a húst?

2018. febr. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
45%
Nincs bennem gyűlölet pusztán nem értem mire jók a skatulyák... ha vannak elveid az oké, de ha megkívánsz egy ételt, csak azért nem megenni, mert te beskatulyázod magad egy szó mögé... az nettó baromság.
2018. febr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ugyanolyan, akkor készítsd el te magadnak.

No, így már rögtön nem is kell semmiről se lemondani.

2018. febr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
80%

Mi a F a csűrés-csavarás ebben?

Az, hogy te megrögzötten a te szempontodból közelíted meg, mert nem vagy képes lemondani az ízfüggőségedről?

Nem vagy képes belátni, hogy mivel az állati termékekből egyetlen tápanyag sem esszenciális, így egyedül az ízpreferenciád az, ami arra késztet, hogy fogyaszd őket?

Miért gondolod azt, hogy a kérdezőnek az a fontos, hogy elmondhassa, vegán?

Nem tudsz fszt sem a személyiségéről,

amúgy meg, már csak azért sem logikus amit írsz, mert ha ugyanezt az elvet alkalmazod más dolgokra amit az ember "megkíván", akkor már egyből észrevehető, hogy nevetségesen gyenge érv.


Nem tetszik valakinek a pfája? Ne fogd vissza magad, bszd jól fejbe a legközelebbi fegyverként használható tárggyal!

Látsz egy jó csajt az utcán? Ne tartsd már vissza magad, mindenkinek vannak ösztönei, szexuális igényei, erőszakold meg nyugodtan!

Nem tetszik, hogy egy mocskos loser dohányos rád fújta a füstöt a megállóban? Fogj rá fegyvert, és etesd meg vele a doboz cigijét!

Lusta vagy mint a szr? Rabolj el egy kisgyereket és neveld rabszolgának, könnyíts magadon!


Jól hangzanak, mi? Ne skatulyázd be magad, mindenféle fogalmakba.



"már ez sem lenne meg neki. "

"Úgy tudom sajnálni a veganokat... ennyit szenvedni azért, hogy elmondhassátok, tartoztok valahová..."

Miért, te hova tartozol annyira? Húsevők táborába?

2018. febr. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
De ha ugy irtam volna ki a kerdest hogy: a fahejas csigaban van-e laktoz es tojas, akkor nem lett volna ennyi rosszindulatu komment.
2018. febr. 9. 17:43
 16/19 anonim ***** válasza:
76%

Vegetáriánus vagyok, nem eszem se húst, se tojást, se tejterméket, ellenben gond nélkül húzok fel bőrcipőt így nem tarthatom magam vegannak,

Ha éhes vagyok csinálok magamnak olyan ételt, amit enni akarok...

De az ilyenek, akik valamit amit kívánnak de nem eszik meg... ezzel az őrületbe tudnak lergetni...

2018. febr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
88%
És igen... én vagyok az ízfüggő? Én szenvedek azon, hohy egy pékséges szarban van e tejtermék? Még ha nem is lenne, tele lenne pálmazsírral, meg ezerféle állagjavítóval... kvára megéri vegánnak lenni, ha utána ugyanazt a szart akarod tömni magadba...
2018. febr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

#17

"De az ilyenek, akik valamit amit kívánnak de nem eszik meg... ezzel az őrületbe tudnak lergetni..."

Csak azt mondd meg, hogy mi a fszért. :D


#18

Te hát, jó kis fordított logikád van, ha nem érted, hogy miért.

Amúgy nem állította senki, hogy a finomított vegán kaják nagyon egészségesek lennének, bár egy fokkal jobbak az állati kajától.

2018. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#17,18


1: Nem akarja ugyanazt a szart magába tömni, pont ezért kérdezi, hogy mi van benne.


2: Nem minden vegánt érdekel, hogy a növényi étrenden belül egészségesen táplálkozik -e.


Nyilván nem egészséges se a kakaós, se a fahéjas csiga. Gyakorlatilag cukorfogyasztás (finomított szénhidrát) finomított zsírokkal (transzzsírok: pálma, repce stb) + E adalékok.


Ezeknek a fogyasztása megszokás kérdése.

Egyik ismerősöm meg akarta kóstolni a kenyeret amit saját gabonámból (hajdina, búza, tönköly) készítettem (80% tönkölyliszt, 20% hajdinaliszt + só + víz + kovász: ezeken kívül semmi más nincs bennük), és nem igazán jött be neki, mert nem olyan volt mint a teszkós fehér kenyér, ami amúgy a benne lévő 80 adalékanyagnak köszönhetően lesz olyan puha amilyen.

2018. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!