Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mit szóltok ehhez a videóhoz?

Mit szóltok ehhez a videóhoz?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=z0O_VYcsIk8


Szerintem nagyon jól bemutatja mik az emberek problémái (ha vannak) a vegetáriánusokkal, vegánokkal.



2016. jún. 17. 00:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
62%

Miért lenne általánosítás? Nem azt mondtam, hogy minden mindenevő dagadt, tájékozatlan és egészségtelen, aki osztja az észt. Ez egy többször megtörtént személyes tapasztalat. És igen, mindegyik dagadt, tájékozatlan és egészségtelen volt.

Nem térítő szöveget írtam le, csak kifejtettem az álláspontomat. Mert igen, minden vegánból "kihozható", hogy kiálljon a saját igaza mellett, ahogy minden mindenevőből is. Ez még távol áll a térítéstől, engem személy szerint baromira nem érdekel, hogy mit eszel, a te dolgod.

Ezeket a helyzeteket baromi egyszerű lenne ám elkerülni. Nem kéne provokatív kérdésekben negatívan általánosítani a vegánokat, és nem kéne bele pofázni abba, hogy mit eszek. És láss csodát, senki nem írná le, hogy miért teszi amit tesz, miért ért egyet a dologgal, vagy miért nem.

#10 valóban rosszul fogalmaztam, köszönöm, hogy szóltál. Tehát a sérülésre reagálnak, a fájdalom maga a reakció, azonban erre a reakcióra csak idegrendszerrel rendelkező élőlények képesek.

2016. jún. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Neked ennyire rossz a szövegértésed?? Hát nem érted, hogy nem vitát akarok kezdeni?? Leírtad a véleményed a videóról? Jó, köszi! Többet itt nem kell pattogni!
2016. jún. 17. 16:45
 13/16 anonim ***** válasza:
59%
Ha csak arra vagy kíváncsi, hogy mi a véleményünk a videóról, akkor miért tereled arra a témát, hogy mi hozható ki egy vegánból? Ha engem általánosítasz, akkor hadd fűzzem már hozzá a véleményemet.
2016. jún. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Még mindig nem én, hanem te terelted el a témát.
2016. jún. 17. 18:16
 15/16 anonim ***** válasza:
64%
Hahaha, nagyon találó a videó, pont ilyenek a tipikus passzív-agresszív vegánok :)
2016. jún. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
35%
A személyes tapasztalatom az, hogy a mindenevő emberek 80%-a azért utálja a vegánokat, mert valahol ők is tudják, hogy nincs igazuk. (szüleim, rokonaim, barátaim, jött-ment idegenek évtizedekig mondogatták a húsevős szövegeiket...) A különbség az, hogy én tudom milyen vegánnak és húsevőnek lenni, de egy mindenevő nem tudja mit is jelent vegánnak lenni (kivéve ha ex-vegák/vegánok)
2016. jún. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!