Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Az igaz, hogyha egy jó ideig...

Az igaz, hogyha egy jó ideig nem eszem egyáltalán húst, utána már nem fogom kívánni? Van ezzel kapcsolatban tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

szept. 9. 17:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
55%
Én lesz-rom a tápanyagot, meg az etikát is. Imádom a húsból igényesen elkészített ételeket, és szeretek főzni férfi létemre. Pont emiatt. Ez olyan, mint a barkácsolás utáni sikerélmény. Azért érdemes vele időt tölteni, mert jobb lesz, mintha étteremből rendelnéd. A mentális egészségem lenullázódik, ha nem ehetek finomat. Akkor nem teljesítek a munkámban. A növényi táplálékra irritábilis a belem. Gyulladásom lesz, vagy fújódom és ugye dolgozni el kell járni, irodában nem lehet a kollégák orra alá fingani. Hallatszik, ahogy kutyorog a belem a gázoktól, ha zöldségeket eszem. Akkor is, ha visszatartom. Csak rosszul leszek, ha nem fingok eleget. Még az étolajtól is hasmenésem van, egész kevéstől is. Muszáj vennem jó minőségű szalonnát, és annak zsírját kisütni egy pörkölt alá. A hústól olyan érzésem van, mintha a belemtől reggel elköszönnék, és ő otthon maradna. Egész nap nyugiban van. A szervezetem húst akar, más ellen tiltakozik fizikai tünetekkel, és nem tudok emberek közé menni. Izzadó homlokkal szélgörccsel dolgozzon 8 órát, aki akar, én nem!
szept. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Több vegetáriánus ismerősöm is azt mondja, hogy egy idő után büdössé válik számára a hús így nem kívánja.
szept. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!