Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Az igaz, hogyha egy jó ideig...

Az igaz, hogyha egy jó ideig nem eszem egyáltalán húst, utána már nem fogom kívánni? Van ezzel kapcsolatban tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

szept. 9. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Kérdezö: ha egyébként kiegyensúlyozott az étrended, és minden szükséges tápanyagot fogyasztasz, akkor nem fog hiányozni.
szept. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Én abba szoktam hagyni néha 3-6 hónapra, és én a vége felé már megveszek egy szelet húsért.
szept. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
ÉN hét éve nem eszem húst (meg egyéb állati termékeket), mert az állati fehérjére intoleráns vagyok, az elsö fél évben néha esezmbe jutott, most egyáltalán nem.
szept. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Etikai okokból mondtam le róla 3 éve, előtte húst ettem hússal. Egyszer sem csaltam, nem is akarok enni.


Ha ilyen bajaid vannak, nem fogod bírni.

szept. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem lett így. Kényelmi okokból pár hónapig nem ettem. Ugyanúgy kívántam
szept. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Attól függ. Én pl azért nem eszek már 7 éve húst mert nem szeretem, nem is kívántam meg azóta se. :D Nyilván ha valaki amúgy szereti, csak xy okból mond le róla akkor valószínűbb hogy néha megkívánja.
szept. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Senior Séf ***** válasza:
78%
Én húsevő vagyok. Ha egy ideig kimarad, majd' megveszek egy csülökpörköltért.
szept. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
56%
Termėszet ellenes ! Az embernek miért van mindenevő fogazata ? A húsokban, belsőségekben lévő tápanygok hiányozni fognak a szervezetedből, de mire ezt ėszreveszed , nem tudsz tenni ellene !!
szept. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%

8-as: látom, fogalomzavarod van, ahogy rengeteg más embernek is.

A "mindenevö " CSAK ANNYIT JELENT, hogy KÉPES mindent fogyasztani, nincs speciális étrendje, de azt NEM JELENTI, hogy mindent feltétlen KELL is rendszeresen fogxasztania.

A biológiában közismert, hogy a mindenevö fajok képesek CSAK NÖVÉNYI, CSAK ÁLLATI és VEGYES étrend mellett is normálisan megélni, fejlödni.


Az emberre is ez igaz, vannak népcsoportok, amelyek évezredek óta csak növényeket fogyasztanak, meg olyanok is, amelyek csak állatokat, és olyanok is, hol mindkét élelmiszertipust eszik.

Egészségi szempontból nincs lényeges különbség közöttük.

szept. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8-as: említs csak egyetlen egy olyan tápanyagot, ami csak a húsokban fordul elö! Elárulom, ilyen nem létezik.
szept. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!