Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Szereti még valaki a zöldségek...

Szereti még valaki a zöldségeket? :D

Figyelt kérdés

Mindenki a buta gyümölcsökkel spanol:D:D:D

Zöldségmániás vagyok, de a zöldség kontra gyümölcs harcban folyton alulmarad a menedzseltem. Akik még imádjátok a zöldségeket, jelentkezzetek és írjátok le, mi a kedvencetek:)


2010. aug. 6. 23:50
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
:):):) ez aranyos:)
2010. aug. 9. 11:04
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
én. minden mennyiségben, minden kajához. kedvencem a brokkoli, tejszínes ételbe, sütve, főzve, krémlevesnek, mindenhogyan. imádom a gombát minden módon elkészítve, a cukkinit is nagyon. paradicsom, uborka, káposzta, karfiol, kelbimbó, répa, zöldbab, tökfélék. én minden zöldséget imádok és nagyon sokat használok fel főzésben. 20/L
2010. aug. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A gyümölcsökért nem rajongom túlzottan,de a zöldségekért annál inkább!

Paradicsom,hagymafajták,káposzták,répa ,zeller,bab,borsó,spenót,gomba,paprika stb.!Változatos íz,szín,forma,állagvilág!

A zöldségek nagyon jók(Pláne egy kis hússal :D)

2010. aug. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
54%
én is szeretem a zöldségeket de nem ugy vagyok vele, hogy reggeltől estig azokat eszem, hanem minden nap egy kicsit ha van otthon vagy anyukám főz!!!! paradicsom, burgonya, káposzta, uborka, paprika(nem igazán szeretem, néhány ételbe jó),sárgarépa.
2010. aug. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogyne szeretném a zöldségeket! :D Kedvenceim: Répa, paradicsom, cukkini, uborka, patiszon. :)
2010. aug. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen igen :) Bármelyiket megenném - de a legjobban az uborkát és a paradicsomot szeretem
2010. szept. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
én is nagyon szeretem a zöldségeket: paradicsom,paprika,uborka,cukkini,saláta,répa, karfiol,karalábé,krumpli,cékla,spenót,borsó,kukorica,bab, és ezt mind sütve,főzve, párolva,...stb
2010. nov. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
uccsó vagyok retek, gomba káposzta lemaradt(:
2010. nov. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!