Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Szereti még valaki a zöldségek...

Szereti még valaki a zöldségeket? :D

Figyelt kérdés

Mindenki a buta gyümölcsökkel spanol:D:D:D

Zöldségmániás vagyok, de a zöldség kontra gyümölcs harcban folyton alulmarad a menedzseltem. Akik még imádjátok a zöldségeket, jelentkezzetek és írjátok le, mi a kedvencetek:)


2010. aug. 6. 23:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

én szeretem a gyümölcsöt de persze ugyan úgy a zöldséget is

kedvencem: paradicsom, répa, karalábé, karfiol

2010. aug. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

persze!

én nagyon szeretem :D

2010. aug. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Naggyon szeretem a gyümölcsöket is, de nem lennék meg zöldség nélkül!!!

Paradicsom, uborka, retek, saláta nyersen imádom,

zöldborsó, kukorica, gomba, répa, sóska, spenót, brokkoli főzve, főzelékbe, az meg a pocimba befele!! :)

2010. aug. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és lemaradt a káposzta...
2010. aug. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem a zöldségeket :) Nyersen a krumpli, a káposzta, a répa, a paradicsom és a karalábé a kedvencem, de a karfiolt is szeretem - rántva.
2010. aug. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

A petrezselymet, kaprot is imádom, de nem összevágva, hanem csak úgy egybe, harapom mint a nyulak, meg a káposztát is nyersen. Nekem az olyan mint másoknak a chips :)


Annyira rászoktam, hogy minden kajálás után ennem kell zöldséget, főleg hal, vagy húsok után, és nagyjából bármelyik megteszi. Szerintem az segíti az emésztést, de az is lehet, hogy csak beképzelem magamnak.

Végülis mindegy, csak kívánom, és ez van :)

2010. aug. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Utalom a gyumolcsot, tul edes.

Teljesen zoldsegparti vagyok. Prolt, nyers, fott, sult...minden.

Kedvenc:salata, paradicsom, hagyma, paprika, uborka(az a kicsi, ropogos, amibol koviubit keszitenek), kukorica, repa, borso, zoldbab, brokkoli, spenot, karfiol, krumpli, kaposzta...stb.

2010. aug. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

ma 10:07

Gasztronómiai lelkitársak vagyunk:D én se bírom, hogy édesek a gyümölcsök. És egyéb ételekben sem szeretem az édeseket. A gyümölcslevestől egyenesen herótom van, fúj. Bezzeg egy fincsi (nem fás) karalábéleves(L)

A többieknek is örülök, nem vagyok mostmár egyedüüül:D

2010. aug. 7. 21:20
 9/18 OliaTIRA ***** válasza:
100%
repa. . nyersen . paradicsom.
2010. aug. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szeretem, na de a férjem?! Egyszer meglátta, hogy tejbegríz a vacsora, kérdés: és hol a zöldség? Ha sütök husit krumplival és mondjuk hozzá párolt karfiol, akkor ő azt mondja, hogy karfiolt ebédeltünk. Számára a zöldség a legfontosabb tápanyag.
2010. aug. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!