Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Milyen testmagasság jellemző...

Milyen testmagasság jellemző a vegákra?

Figyelt kérdés
(Általában hány centiméter körül vannak a vegetáriánus étrend szerint táplálkozó emberek?)
2010. aug. 5. 23:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem mérvadó! Én 185 magas vagyok, és nő:) és úgy 14-15 éves korom óta vegetáriánus, most 24 vagyok.
2010. aug. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ezaz! Szinte tudtam. Kíváncsi vagyok a többiekre is, hogy átlagoljak.
2010. aug. 5. 23:33
 3/19 anonim ***** válasza:
164cm, nő.
2010. aug. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ha arra gondolsz, hogy ez gátolja a növekedést, akkor ez nem számít, mert az ember kb 17 éves koráig nő.

És az embernek a húsból csak a fehérjére van szüksége, azt pedig máshogy is be lehet vinni a szervezetbe.

2010. aug. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Bocs, azt nem írtam oda, hogy ez a barátnőm néhány éve vega, kb. 22-23éves kora óta.
2010. aug. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
176 cm vagyok, nő, 13 éves korom óta nem eszem húst, most 21 vagyok.
2010. aug. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:

A magasság attól függ, hogy a családodtól örökölt genetikai maximumok elérésében gátol-e valami, vagy sem.


Régebben már egész fiatalon munkába állították a gyerekeket és ezért az átlag alacsonyabb volt, mint a mai, "kényelmes" időkben.


Szóval az étkezésnek nincs túlnyomó szerepe abban, hogy valaki milyen magas.


Az egészséges életmód látványosabban inkább az ember bőrén mutatkozhat meg, mert kevesebb méreganyag gyülemlik fel a szervezetben.

2010. aug. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Egyelőre sereghajtó vagyok a 160 cm-emmel. :) Nő vagyok, és 18 éves korom óta növényevő.


Szerintem nincs "jellemző" testmagasság. A legtöbb ember (nem mindenki) felnőtt korában tér át erre az életmódra, legalábbis itt Magyarországon. Inkább a gének befolyása érvényesül, valamint az a sok növesztő hormon, amivel az állatokat etetik, a növényeket meg öntözik, permetezik. Attól sajnos senki sem menekül.


Szimatolhatsz esetleg még a híres növényevők között is, őket le is ellenőrizheted, hogy milyen magasak. (Pl. Bryan Adams 176 cm, azt hiszem)


Sok sikert a fölméréshez! :)

2010. aug. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

A 00:48-as vagyok:


Már megint túl lassan gépeltem, így a genetikával megelőztek. :)

2010. aug. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nemtudom, de a legtöbb vega eszik halat, meg tojást.

Szerintem meg az nem is vegaság, hisz a hal is hús, és a tojás is majdnem kiscsirke, tehát ugyanott van, mint egy húsevő :)

2010. aug. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!