Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szilikonos sütőlap?

Szilikonos sütőlap?

Figyelt kérdés
Aszalógépez szeretném használni, ahol a tálca 25x33 cm, de sehol sem találok ekkora szilikonos sütőlapot. Egyedül ezt találtam, ami bár kissebb nála, de ráfér. Ez 25*30-as. ( [link] Viszont itt angol az oldal és nem nagyon tudok angolul. Ez vajon jó minőségű lehet? Teljesen szilikonos? Előre is köszi :)
2019. márc. 21. 04:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

hát nézd nekem jónak tűnik, még nem használtam ilyet, de szeretnék én is venni, és szerintem én is innen rendelnék.

Azt írja 230 fokig lehet használni, meg azt hogy bármilyen Sütőben csak nyílt lángon nem... hajlékony, erős, ellenálló a cibalassal és rangatassal szemben is, szilikon gél és üveg rostokbol van, nem csúszik az asztalon, nem ad át semmilyen ízt az ételeknek szóval nem lesz rossz íze tőle a kajanak ha ebben sutod, könnyen tisztítható, hő álló, stb. Nem tudom aszaloban hogy működne, de ha a hőmérséklet nem megy 230 fok fölé akkor szerintem jó lehet.

nekem kör alakú az aszaló gépem, de én nem is szoktam bele tenni semmit, csak a racsokra teszem a cuccot

2019. márc. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Aliexpressen barmit megtalalsz
2019. márc. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!