Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vannak itt egyetemisták? Mit...

Vannak itt egyetemisták? Mit szoktatok enni?

Figyelt kérdés
Főztök magatoknak kajáldában esztek?
2019. márc. 18. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Meal preppezek, mindig magamnak főzök. Kajáldázni előadás után csoporttársakkal kéthetente 1x, az ugyanannyira szociális élet mint étkezés.
2019. márc. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
van egy olyan oldal hogy egeszsegkonyha.hu , aztán onnan rendelek egy egész hétre ennivalót. (olyan 6-8ezer körül költök egy héten) és van 5 napra ennivalóm. olyan menzás, de nekem bejön. majd szombat és vasárnap általában veszek a spárban/tescoban kész grillcsirkét, felvágottat, tasakos rizst és azt eszem.
2019. márc. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
2 napra előre megcsinálom a kajámat a makró tápanyagoknak megfelelően. Hetente vagy 2 hetente pedig elmegyünk enni. Próbáltam étterembe járni de egyszerűen éreztem, hogy a roston csirkemell mintha olajos lenne a saláta ehetetlen volt ha nem raktam rá egy kalóriában gazdag öntetet. Meg iszonyat drága volt.
2019. márc. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Le se merem írni :)

Mi barátnőmmel csórók voltunk: krumpli, répa, borsó, kelkáposzta főzelék, tejbegríz, paprikás krumpli virslivel, vasárnap csirkecomb, rizs, főtt krumpli, sütöttük a pogácsát. Reggel margarinos kenyér, párizsi, nyáron paradicsommal, paprikával.


Ha nagyon rohantunk, beültünk a kínaiba, 490 volt egy menü, de az tényleg csak "ünnep napon".


Első mekis élményem diploma után történt meg :D

2019. márc. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ami volt.


Az egyetemnek nagyon jó és olcsó menzája volt, az más kérdés, hogy vagy ettem ott, vagy ittam este pár üveg sört. Általában a sör győzött...


Ha már mindenképp kellett valami meleg kaja, akkor a menzán volt "pörkölt light", ami egy adag rizst jelentett, kegyelemből némi pörköltszafttal, de csak a rizst kellet fizetni! :)


Általában vittem magammal egy csomó töpörtőt is, meg csalamádét, így csak kenyeret kellett venni, és bármikor jól tudtam lakni. Persze némi változatosság azért jól esett volna.


Ma fejjel egyébként rengeteg tojást ennék, viszonylag olcsó, változatosan el lehet készíteni, és még laktat is.

2019. szept. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!