Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik a könnyen elkészíthető...

Melyik a könnyen elkészíthető köret?

Figyelt kérdés

Rizst már unom főzni. A sültkrumpli macerás és nem is egészséges. Mostanában ezt az uncle bens 2 perces rizst szoktam venni, de már unalmas az is, ráadásul drága is.

Tudnátok ajánlani valami jót ami gyorsan meg is van. Sokszor 12 órát is benn vagyok a munkahelyen, így már nagyon fáradtan nem sok kedvem van bajlódni. Jó lenne valami gyors és egyszerű megoldás, ami még egészséges is



2019. febr. 19. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bulgur ugyanúgy készül, mint a rizs.

Vagy süss zöldség hasábokat, bár azt pucolni, szeletelni kell. (Krumplin kívül a zeller, édes bugonya, cékla is finom.) Sütőben kis sóval, kevés olajjal szoktam.

Nálunk párolt zöldség is szokott lenni, ebből ha fagyasztva veszel valamilyen zöldség mixet, hamarabb elkészül.

2019. febr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Flagstaff ***** válasza:
100%
Kuszkusz. Vizet forralsz és leöntöd vele a kuszkuszt, aztán letakarod, és amint beszívta a vizet, kész a köret. Öt perc ha van. És egészséges.
2019. febr. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Köles. Hasonlóan készül mint a rizs, csak egy picivel több vizet kell hozzá adni. Én párolt hagymára teszem rá ételízesítővel, de azt nem muszáj.
2019. febr. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Krumplipüre, hagymàs tört krumpli.
2019. febr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Hétvégén csinálhatsz egy nagy adag krumpli salit az jó magában vagy kröretnek

Bármilyen zöldségek tetszöleges fűszerekkel sűtöben megpiritasz

2019. febr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Én kölest szoktam csinálni, amikor nincs some időm. Max 15 perc alatt megfő, egészséges, és nem drágább, mint a rizs.
2019. febr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
*amikor nincs sok időm
2019. febr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedvenceim:

- petr burgonya

- virsli, gomba, franciasali

- pirított rizs (chilivel imàdom fűszerezni)

- paradicsomos tészta (rántott húshoz - ez a milánói sertésborda)

- tört krumpli

- görög sali

- káposzta sali

- steak burgonya és alma (rozmaringos kacsához vagy csirkecombhoz)

2019. febr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!