Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Égettetek már úgy szét ételt,...

Égettetek már úgy szét ételt, hogy szerencse hogy nem gyulladt ki?

Figyelt kérdés

Feketére, nagy füsttel.


Másodjára járok így. Csak én vagyok ilyen?


2018. nov. 25. 11:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Edényestül dobom ki.
2018. nov. 25. 11:15
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát hogyne:((

Az olaj ki is gyulladt, megégett az elszivó is, egy csöppet Kormos lett a fal is.

2018. nov. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze, valamit el kell rontani annak is, aki amúgy ösztönösen főz és a többi rész megy :D Állandóan elfeledkeztem a hosszabban készülő ételekről, türelmem nem volt sok, így elszenesítésben nagy tapasztalatokat szereztem. Egyszer pedig iszonyúan fáradt voltam és elaludtam késő esti főzésnél... Az a lábos ment a szemétbe, menthetetlen volt.

Égettem már el levest is.


Füst ritkán van, kivéve mikrónál, az ugye eléggé gyorsan elvonja a vizet, a mennyiség sokszor apró, nem is egyenletes a dolog, én pedig szeretem a ropogós, száraz cuccokat. Plusz egy perc is jelenthet látványos füstöt...

2018. nov. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Feltettem 6 tojást főni. Lementem a kertbe és úgy 5-6 óra múlva jutott eszembe a tojás:(((
2018. nov. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bedörözős este után betettem egy boltilasange-t a sütőbe, némegországban egy "panzióban".

Lengyel lakótársak szedték ki, szénnek égve.


Mikor feliadtam, már ki is szellőztettek, az eredmény meg ott figyelt a konhaablakban.

Nem ettem meg!😎

2018. nov. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen mikor a teavíz helyett a bekészített pörköltalap alatt gyújtottam meg a gázt😅
2018. dec. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!