Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha valaminek máig van a...

Ha valaminek máig van a szavatossága, akkor az ma jár le, akkor azt már ki kell dobni, vagy máig meg fel lehet használni?

Figyelt kérdés
Ezt sosem értettem egyébként. Vettünk két kacsacombot a férjemmel szombaton. Védőgázas csomagolásban. Az egyiknek maig van a szavatossága, sajnos előbb nem tudtam elkészítési, idohianh miatt. Akkor ma már ezt dobja ki? Vagy még elkészíthetem? Nem fogunk elpusztulni nem?
2018. okt. 16. 16:52
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
2018. okt. 16. 18:21
 12/16 A kérdező kommentje:

Nézzétek meg a kacsót

Szerintetek jól néz ki?

2018. okt. 16. 18:21
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Jól néz ki.:)
2018. okt. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, most kiszúrtál velem, megéheztem!

Van is itthon lefagyasztva lila dinsztelt káposztám, egy ilyen combbal maga a csoda!

Esküszöm, holnap ilyet csinálok!:)

2018. okt. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Hússal ritkán dolgozom, de a többit simán megeszem lejárat után napokkal is, ha láthatóan jó. Most egy lejárt sajtot eszünk, semmi baja. A ráírt dátum csak hozzávetőleges, nem jelenti azt, hogy azonnal ehetetlen lesz hirtelen. Az ételeken szerintem szinte mindig prímán látszik, érződik, hogy jók-e még.
2018. okt. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Már lekéstem, de valóban, a védőgázas húsokat amikor kibontja az ember, van egy szaga. 10-es válaszoló leírta, milyen. És tényleg olyan.:) Aznap bőven jó! De én is azt írtam volna és a továbbiakra csak jótanács, hogy a védőgázas csomagolásút ajánlatos kivenni a fóliából, megmosni, hűtőbe tenni, ha nem aznap használod fel, hanem másnap. Főleg, ha a lejárati idő közel van.
2018. okt. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!