Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kezdőknek szóló receptkönyv?

Kezdőknek szóló receptkönyv?

Figyelt kérdés

Tudnátok ajánlani olyan receptkönyveket vagy weboldalakat, amik abszolút kezdőknek szólnak?


Eléggé leragadtam a rántotta meg a palacsinta szintjén, és szeretnék végre megtanulni főzni. Az alapokat sem tudom, pl. főtt krumpli, főtt rizs, mi az habarás.


A legjobban egy magyar könyvnek vagy oldalnak örülnék az ismerős ízek miatt, de angol ajánlások is jöhetnek.



2018. okt. 10. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Nemere Ilona Szakácskönyv kétbalkezeseknek

Kifejezetten kezdőknek való.

2018. okt. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Cookpad írd be a keresőbe. Szerintem most ez az egyik legjobb főzős oldal.

Könyv. Ételkészítési ismeretek. Pető Gyula Letőlthető verzió is van a neten belőle.

2018. okt. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Horváth Ilona szakácskönyvét ajánlom, bár tudom, hogy sok fiatal elavultnak tartja, mégis szerintem ez az a szakácskönyv amiben minden alap recept benne van, amire egy kezdő háziasszonynak/háziembernek szüksége van.

Minden recept egyszerűen, és érthetően van leírva, a magyaros ízvilágú ételek hétköznapi alapanyagokból készülnek.

2018. okt. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
én is Horváth Ilona könyvét ajánlom. Egyetlen más könyv sem ennyire részletes és jó.
2018. okt. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Én is Horváth Ilona szakács könyvéből tanultam meg főzni, ebben benne vannak az alapok is, szerintem neten is fent van, de kapható is.
2018. okt. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, nagyon jó dolgokat ajánlottatok. Ezekkel talán nekem is sikerül valamit összehoznom. :)
2018. okt. 10. 17:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Jamie főzőiskolája. Meghozza a sikerléményt, innen könnyű lesz tovább lépni.


Horváth Ilona tényleg pokoli elavult, de egy-két jó technika (nem recept!) van benne.

2018. okt. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm a választ!


Tegnap elkészítettem életem első (nem fagyasztott) pizzáját, és rá kellett jönnöm, hogy nagyon gyenge a kezem, a dagasztás felért egy edzéssel. :(


De azért finom lett, úgyhogy holnapra is kitalálok valami jó kis vacsorát. :)

2018. okt. 16. 10:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!