Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 20-22 órás, buszos útra...

20-22 órás, buszos útra milyen ételeket célszerű pakolni?

Figyelt kérdés

Nyilván megállunk 3-4 óránként, de a benzinkutas helyeken csak nasikat lehet általában kapni, nem azokkal szeretném kihúzni az utat...

Ezekre gondoltam:

-görögsaláta, és zöldséges fasírt

-rukkolás, cukkinis tésztasaláta csirkemell kockákkal

-calzonetti

-szendvicsek

-chia magos puding gyümölccsel


Lehet hülye kérdés, de eddig még sosem buszoztam, főleg nem ilyen távon... Reptérre pedig vizen kívül semmit nem szoktunk vinni, ott várakozás közben ülünk be valahová, ha megéhezünk.


2018. okt. 7. 11:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
97%
Én szendvics és gyümölcs mellett pogácsát is vittem magammal, amit otthon sütöttünk, de vannak zabkekszek, amit asztalt gyümölccsel megbolondítasz és nagyon finom és ezeket nyugodtan nassolhatad.
2018. okt. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
90%
Írtak előttem már jó ötleteket, a tieid sem rosszak, csak egyre figyelj! Feketeretket nehogy reszelj valamelyik szendvicsedbe, vagy salátás kis dobozos kajába, mert egyik kolléganőm még el is sírta magát, mert zárt helyen iszonyú büdös. Szegény, nem tudta.:) Csak jó tanácsként írom. A végén már megsajnáltuk, nem győztük vigasztalni mi nők, mert a pasik kiszekálták a világból. Pedig ez csak egy légkondis sima munkahelyen történt, ahol nem szabadott ablakot nyitni.
2018. okt. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
68%
Magyar ember rántotthúsos szendvics, kovászos uborka és alufóliába csomagolt só nélkül nem indul 30 percnél hosszabb busz útra.
2018. okt. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenkor sosem tudok "bonyolult" (értsd saláta, puding...) kajákat enni. A lényeg az egyszerűség.

Én ennyi időre 2 házi szendvicset vinnék, 2 croissantot, pár db pogácsát, 1 tábla csokit, 1 almát vagy banánt.

2018. okt. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
62%

Én mogyorót, mazsolát és jól megfogható sütiket vinnék (leginkább sajtosat, nem édeset, de kinek mi tetszik, muffinformában szoktam sütni őket), illetve pár almát, körtét, banánt, de persze nem vagyunk egyformák, kinek milyen étrendje van s mit bír.

Rendes főtt ételt nem szeretek úton enni, viszont közvetlenül nagy utak mellett teljesen bájos kis éttermek is vannak.

2018. okt. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező: szerintem a saláta fasírtgolyókkal nagyon jó ötlet, laktató, a tésztasaláta szintén.


A chia puding akkor, ha megfelelő zárható edényben tudod vinni, a szállítása problémás lehet.

A szendvicseket én utálom hosszútávra, ízlés kérdése. Én ilyenkor reggel szoktam egyet enni, de 20 órával később képtelen vagyok már az elcsomagolt szendvicset enni, vizes is meg nem is friss. Inkább a wrap híve vagyok, az később is ugyanolyan finom.


Emellett édes de laktató cucc még egy-egy jobbfajta műzliszelet vagy energiaszelet, esetleg diákcsemege, plusz rakj el egy kis strapabíró gyümölcsöt, ha szereted (alma, körte pl.)

2018. okt. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ha tudsz sütni, akkor kakaóscsiga, pizzáscsiga, sajtos pogi, lekváros bukta...

Diákcsemege, croissant, én speciel szoktam venni a lidlben aludobozos pástétomot és ahhoz magvas zsemlét,

Sült szalonnás szendvics, annak nincs erős illata

Hot dog: sült virslivel töltött kifli

2018. okt. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Vizet és vizet, meg kifliben előre elkészített szendvicset. Ja, és aludj, addig sem eszel.
2018. okt. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szinte 100%, hogy a sofőr valamilyen (gyors)étteremnél meg fog állni, mert azért ő főállásban tolja és kell neki rendes étel, nem élhet egész évben szendvicseken.


Te, mint utas elég, ha viszel egyszerű szendvicset (amennyit úgy gondolsz, hogy meg fogsz enni +1-2-őt még tartalékba), 1-2 gyümölcsöt, 2-3 liter innivalót, esetleg valami ropogtatni valót az útra, de ezzel érdemes vigyázni, mert nagyon sok sofőr nem szereti! Ezzel kb. elvagy egy napra, ha mégsem állnátok meg normális kajáldánál.

2018. okt. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Illetve még kimaradt a (sport)csokoládé, azt is érdemes vinni, hátha lemegy a vércukrod, olyankor jól tud jönni!
2018. okt. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!