Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit fozzek a baratomnak, ami...

Mit fozzek a baratomnak, ami napok utan is finom?

Figyelt kérdés
Baratom kamionsofor, es szeretnek neki etelt csomagolni az utra. Csak nem tudom mi lehet olyan, amit ha vasarnap este elkeszitek, még szerdan delben is finom legyen :D Annal kesobb gondolom mar nem annyira kéne megennie. Egyébként ujonc vagyok a konyhaban, még suliba járok, csak idegesit, hogy egesz heten konzerv kajakat eszik, es szeretnek neki normalis etelt csomagolni. Tudtok ajanlani valamit?
2018. okt. 3. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Nincs a kamionban hűtő?
2018. okt. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sült hús, sült oldalas, fasírt, rántott hús vagy csirke.
2018. okt. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Emlékeim szerint anyám mindig ipari mennyiségű sült húst csomagolt apámnak, mást nem nagyon.

Nem tudom, milyen a felszereltség a kamionban, én magamra szoktam hétvégén főzni, és szerdáig hozom be az irodába az ebédet. Főzelék, leves, rakott cuccok, ezek mind jók.

2018. okt. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Van hűtő :D csak ami hetvegen keszul hus, azt nem tudom hogy hiaba hutoben volt de csütörtökön penteken jo e még megenni
2018. okt. 3. 13:32
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Bármilyen pörkölt, ragu, komolyabb mennyiségű szafttal rendelkező húsétel csak finomabb lesz 1-2 nap elteltével. És ezalatt akár egy babgulyást vagy csilis babot is értek, ezeknek olyan előnye is van, hogy ha unja akkor fel tudja dobni tejföllel akár a harmadik-negyedik napon is. És ezekhez nagyrészt megfelelő köret a kenyér vagy rizst akár vízforraló és szűrő segítségével is lehet főzni hozzájuk.
2018. okt. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kamionos férjemnek amiket most csomagoltam el, fasírt pirospaprika nélkül mert utálja :)

Rántott husi

3 adag rakott karfiol

Pékárút tud magának venni, itthonról paradicsomot uborkát sajtot visz.

2018. okt. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
A kamionosnak minden jó. Ha meg nem, vesz magának hamburgert.
2018. okt. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fasírtot csinálnék, meg fűszerekkel hosszan párolt, aztán zsírjára sütött tarját, az magában is, mustárral is csuda finom.

Szaftos jellegű ételnek a tarhonyás hús jöhet még szóba lecsósan, sok husival.

Főzeléket nem tudom, szereti-e.

2018. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rakott krumplit bő tejfölös lével készíthetsz neki. Még pénteken is jó, ha hűtőben van.
2018. okt. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!