Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tényleg ennyire drága lenne?

Tényleg ennyire drága lenne?

Figyelt kérdés

Tegnap elmentem a cukrászhoz, aki az esküvői tortánkat készíti majd. Kérdezte milyen töltelékkel szeretném? Mondtam hogy vajas-csokis. A válasza az volt, hogy olyat nem készít. Csak tejszínes töltelékkel dolgozik. Kérdeztem, hogy miért? Azt mondta, hogy túl drága, ha vajas krémmel tölti be.


Én nem szeretem a tejszínhabot, semmilyen típusát, ezért szerettem volna krémmel töltöttet.


Tényleg annyira drága lenne? Vagy neki könnyebb?


Persze nem csupán vajas krémmel szerettem volna. Vajas-pudingos vagy ilyesmi.


2018. aug. 31. 13:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Elmondod neki, hogy mit akarsz és ennyi. Amúgy is az igazi cukrászok mondanak árat, hogy mennyi lesz a különbség.


Szóval ha nem azt kapod, amit szeretnél, akkor keresel mást.

2018. aug. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Miss Endzsi ***** válasza:
96%
Szerintem keress mást, nem is dolgozik vajassal, szerintem nem is tud: D Én nem várnám meg a végeredményt.
2018. aug. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Keress másik cukrászt.
2018. aug. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem az árral lehetett a gond szerintem, hanem inkább nem szeret, vagy nem tud vajas süteményeket/tortákat készíteni.
2018. aug. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Másik cukrász.
2018. aug. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Van még cukrász rajta kívül! :))
2018. aug. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Sok képet töltött fel a tortákról, amiket készített. + sütiket is süt. Vajas krémmel is, szóval csak tortát nem akar. Szóval nem látatlanban kértem a munkáját.


Azt mondta senki sem kér vajas töltelékkel... Kicsit büszke a lány, talán beképzelt is.


Ezek szerint én vagyok az egyetlen, aki nem szereti a tejszínhabot...


Szerintem írok neki, hogy vajas krémmel mennyi lenne. Én erre nem gondoltam, hogy pont ilyen probléma fog adódni.

2018. aug. 31. 15:33
 8/16 A kérdező kommentje:

Amúgy csak úgy vállalta el a sütiket az esküvőre, hogy kikötötte, ő süti a tortát is.


Hogy miért mentem bele? A párom külföldi, hamar jött az esküvő (meglepetés lánykérés), mivel az utazgazás/távkapcsolat nem sokáig kivitelezhető. Na és ugye nem olyan könnyű "kihúzni a fiókból" egy cukrász csak úgy hirtelen.

2018. aug. 31. 15:38
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

Mi az, hogy kikötötte, hogy ő süti a tortát?

És ha te nem akarsz tortát, vagy anyád megsüti?

Hagyd a fenébe ezt, ha gyors esküvő akkor vegyetek 3 különböző nagyságú tortát, a linken leírtak alapján pakoljátok egymásra, tetejére egy esküvői pár és kész.

[link]

2018. aug. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Keress a környékeden cukraszdakat, hívd fel őket, ne te igazodj a cukrasz balhasagaihoz. A cukrasz igazodjon hozzád;)
2018. aug. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!