Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek is, mintha több...

Szerintetek is, mintha több vízet engednének ki a húsok? Lehet ezt alkalmazzák tömegnövelőként?

Figyelt kérdés
2018. aug. 7. 12:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
Több vizet, mint mi? Egy jégkocka?
2018. aug. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem erre gondoltam:D Tudom, hogy van egy bizonyos határ, amit mérnek, hogy mennyi az élelmiszerveszteség, amikor a nyersből sült lesz. De mintha egyre több lenne. Múltkor a csirkemell is annyi vizet engedett, hogy csak néztem. És nem volt fagyasztott.
2018. aug. 7. 12:59
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Lehet. Egy régi szakácskönyv a pörköltről azt írja, öntsük fel annyi vízzel ami épp ellepi. Ma már nem kell rá víz, még többet is enged.
2018. aug. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Húsiparból jött kolléganővel dolgozok. Vizezik a húst. Pont.
2018. aug. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Igen, jóval többet. Valóban nem is kell vizet önteni alá csak ha már elfőtte. Sajnos ez a minőségen is változtatott, ízetlenek lettek, a fűszerezés sem segít.
2018. aug. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

Az intenzív állattartás miatt ez sajnos tényleg így van. Mások a fajták és a takarmányozás is.

YouTube-on én is láttam, ahogy egy bontott csirkét beinyekcióznak egy távolkeleti üzemben. 10 dkg körül nyomtak bele vizet (deci víz).

2018. aug. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerintetek ez akkor a kalóriaszámolást is befolyásolja?
2018. aug. 7. 13:51
 8/13 anonim ***** válasza:
12%
Fel kell jelenteni a piszkosakat! Kérem, ez tűrhetetlen, húsok több vizet engednek! Melyik húsok? Mindegyik! Hol tetszett venni? Akárhol! Milyen módszerrel tetszett ellenőrizni? Akármilyennel! Milyen büntetés kiszabását tetszik javasolni? Letöltendő életfogytiglani vízeregetés...
2018. aug. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem a vegán életmódtanácsokra vagyok kíváncsi, csak érdekelt ez, és hogy hogy számolnak belőle tápanyagbevitelt, fehérjét, kalóriát, stb.
2018. aug. 7. 14:05
 10/13 anonim ***** válasza:
17%
Igen nagyüzemi tartás következménye, nagyüzemi igények kielégítésére, pl én étkezést hús nélkül nem tudok elképzelni, régen max hetente 1-2 szer ettek emberek, akkor minösegre mentek
2018. aug. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!