Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen komolyabb receptes...

Milyen komolyabb receptes weboldalt tudtok?

Figyelt kérdés

Tehát ahol nem a regisztrált átlagemberek töltik fel a saját, kitalált recepteket, hanem ahol szakácsok, profibb emberek osztanak meg recepteket?


Előre mondom, semmi bajom az átlag emberek receptjeivel, SŐT! Gyakran olyan finomságokat lehet készíteni egy-egy mindmegette, vagy nosalty receptből, hogy az valami álom. Nagyon szeretem azokat az oldalakat is, csak most kipróbálnék valami mást is.


Csak kíváncsi lennék, milyen az az étel, amit egy mesterszakács receptje alapján készíthetek el.


2018. aug. 3. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

Cookpad.. Szerintem most ez az egyik legjobb oldal. Reklám mentes és fázis fotók vannak fent a receptek mellett. Az igaz ,hogy az átlag embertől a vérprofig vannak recept írok az oldalon.

Nekem tetszik benne, hogy ha valaki elkészít egy feltöltött receptet akkor lehetősége van rá ,hogy megírja és fotóval együtt értékelje azt a receptet amit elkészített. Sok mindent készítettem már és jók voltak a receptek. Esetleg keres külföldi főzős web oldalakat ha nyitott vagy mindenre.

2018. aug. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
A Streetkitchen.hu-t ajánlom.
2018. aug. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
12%
Nincs ilyen.
2018. aug. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%

Én blogok közt néznék szét a helyedben. Pl. Farkas Vilmos a Miele főzősulitól (igaz, cukrászati blog, de nagyon jó receptjei vannak).


Azt tapasztaltam, hogy akik picit hozzáértőbbek sütés-főzés terén, azok sokan vagy rendes blogokat vagy Youtube csatornákat tartanak fenn, mert ezeken a felületeken jobban ki tudnak bontakozni, mint egy-egy receptes oldalon. De vannak olyanok is, akik receptes oldalakon is jelen vannak.

2018. aug. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!