Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Történt veled olyan hogy...

Történt veled olyan hogy elfelejtetted hogy fő/sül az étel a konyhában, lefeküdtél aludni vagy elmentél otthonról? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
2018. júl. 24. 12:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt, részegen beraktam egy mirelit pizzát a sütőbe és elaludtam a kanapén. Másfél óra múlva keltem, kb mint egy jégkorong úgy nézett ki szegény pizza és jó égett szag lett az egész lakásban.
2018. júl. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer. Miután kisütöttem a krumplit úgyhagytam az olajat a lángon. Egy csomó ideig szellőztettem mire kiment a szaga. Azóta vigyázok :D
2018. júl. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

Egyszer fel tetem a cukrot pörkölni mivel pörköltcukor teát akartam főzni.

Közbe bementem a szobába valamiért és a párom épp nézett valami jó filmet és enis lefeküdtem filmezni a film végén jutott eszembe mikor az egész házat füst borította.

2018. júl. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem felejtettem el,csak leültem a tv elé amís sült a torta a sütőben,aztán persze elaludtam,mire felébredtem a torta szenes lett.

Egy másik alkalomkor,kenyeret raktam a kenyérpirítóba, csengettek én kimentem.A kenyérpiritó valamiért nem lökte ki a kenyeret magától.mire bementem talpig állt a füst az egész lakásban, az összes függönyt ki kellett mosnom mert nagyon büdösek lettek, napokba telt mire rendesen kiszellőzött a lakás.

2018. júl. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Leégettem a rizst véletlen - jött valami hülye futár a postától -, meg egyszer a sütit égettem szénné :(
2018. júl. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Feltettem főni egy adag rizst, becsuktam az ajtót és megfeledkeztem az egészről. Másfél óra múlva véletlenül arra jártam, addigra már csak egy csinos szénkupac maradt belőle. Három napi áztatással-súrolással sikerült tőle megszabadulnom.
2018. júl. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Eddig csak teát felejtettem a tűzön, de semmi izgalmas nem történt, 1liter helyett lett 1dl.
2018. júl. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Történt. Egyszer babot égettem el, de egyszer tésztát, totál szénné, a lábos is menthetetlenre égett. Nagyon fáradt voltam, mivel este 10-kor estem haza túlórából, de enni kell...

Másokkal laktam, de nem emlékszem, hogyan viselték.

2018. júl. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem velem történt hanem az egyik ismerősömmel. Feltett valamit olajban sülni vagy az olajat felejtette fent a gázon nem tudom pontosan,de mire felébredt lángolt,füstölt a konyha,erre ő ijedtében egy kancsó vizet borított a serpenyőbe,az meg belecsapott az arcába. Csúnyán megégett szegénynek az arca.
2018. júl. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Olajat én is hagytam már fenn,10km-rel arrébb voltam már mikor eszembe jutott,nagyon gyorsan iszkoltam hazafelé,már füstben volt az egész lakás.Illetve párszor előfordult hogy tésztát főztem én is este,reggelre szénné égett.
2018. júl. 25. 07:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!