Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Pogacsat hol es mennyit...

Pogacsat hol es mennyit erdemes rendelni munkahelyi bulira, kb 20 fore?

Figyelt kérdés
Vagy ha tudtok elronthatatlan,gyors,es olcso pogacsareceptet,lehet ,hogy megprobalkozom vele..
2018. júl. 15. 07:13
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Futár cégeknél, vannak ilyen szendvicsfutár cégek pl., csinálnak, szendókat, hideg salátákat, meg ilyen parti dolgokat.


Jó pogácsa receptet nem tudok, nem szeretem. Sajtos rudat viszont igen, amit nem csak sajttal lehet megszórni, de pl. ha sült krumpli, sült hús porral meghinted, hát le a kalappal.

2018. júl. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A legegyszerűbb és legfinomabb pogireceptem, amit mindig elkérnek, bárhova viszem:

50 dkg margarin

50 dkg túró

50 dkg liszt

2 ek. só


Ezt begyúrom, bedobom a hűtőbe fél órát pihenni (folpackba csomagolva). Ujjnyi vastagra nyújtom, szaggatom, felvert tojással kenem, sajttal vagy szezámmaggal szórom. 180 fokon addig sütöm, amíg elkezd pirulni a teteje. Ilyenkor még puha, de nem nyers, így lesz a jó, mire kihűl!

2018. júl. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kosz,2.

Ez csak aznap jo,azaz frissen vagy par napig meg eheto?

2018. júl. 15. 08:39
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ, hogy milyen buli lesz és lesz-e más étel. Ha lehet alkoholt is inni és nem lesz más nassolnivaló, akkor biztos jóval több fog fogyni mint ha egy három fogásos vacsora után lesz tálalva a pogácsa. Én kb. 5 kg rendelnék. Hol? Bármelyik pékségben vállalnak ilyent. Kóstolj végig néhány helyet és ahol a legjobban ízlik, onnan rendelj. Legjobb az apró pogácsa amit kilóra adnak, legtöbb helyen 1400-1500 forint/kg - ért.
2018. júl. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Aznap az igazi.
2018. júl. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!