Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen legyen belül a torta,...

Milyen legyen belül a torta, ha kívül marcipán ízű máz van rajta?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak készítek első születésnapjára sima piskótatortát. Vettem marcipán ízű tortamázt, mert az fehér, szépen lehet díszíteni és majd jól mutat a fényképen. Milyen legyen a krémje, ha legyen egyáltalán? Én valami gyümölcsösre gondoltam ,de lehet más ötlet is.
2010. jún. 18. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Csokis, puncsos, citromos. Mit szeret a srác?
2010. jún. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A citromos vagy puncsos jól hangzik. Puddingra gomdolsz?
2010. jún. 18. 11:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Kókuszos nagyon finom.
2010. jún. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azzal a legegyszerűbb. és finom.
2010. jún. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy zacsi vaníliás pudingport elkészítessz,kihülésig kevered lassan,aztán bármilyen (csokinál olv csoki+Kakaópor)gyümisnél gyümölcs és egy kis porcukor esetleg kevés citromlé,kókusznál pirírott kókusz,magvasnál darált magvak....stb belekeverni,és ha az ízét megfelelően beállítottad aakor egy 33as tejszínt felversz keményre hozzákevered óvatosan,és egy zacsi zseletint felöntessz vízzel hagyod állni pár percet,kézmelegre melegíted és gyors mozdulatokkal hozzákevered,betöltöd akár rétegezve a tortát,és kész.

Ehhez a recepthez csak a képzeleted szabhat határt bármilyen ízre csinálhatod.

Egy cukrász :-))))

2010. jún. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!