Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tényleg ekkora ellenség a vegeta?

Tényleg ekkora ellenség a vegeta?

Figyelt kérdés
Én szeretem, sajnos függő vagyok.
2018. máj. 23. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Ezt mi alapján gondolod?
2018. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden csak mértékkel jó. Sajnos anyám is függővé vált a vegeta ízétől, és sokszor abba is tesz, amibe nem is való. Arról nem beszélve, hogy minden sós nála, és mikor meg merem említeni, hogy túl sós, csodálkozik, mert nem érzi. Összetevőiben talán nem vészes, de túlízesített cucc az tuti és becsapja az ízlelőbimbókat. Ezzel más ízektől veszi el az élvezetet.
2018. máj. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 1,5 év alatt sikerült leszokni róla.

Különböző egészségügyi problémáim voltak, és elkezdtem keresni, mitől lehet.

Végül úgy döntöttem ,hogy a nátrium glutamát okozza a bajt.

Egyik napról a másikra azonban nem tudtam lemondani róla, mert mindent íztelennek éreztem, ezért fokozatosan, hagytam el az ételekből. Újra meg kellett tanulnom az alapanyagok természetes ízét élvezni.

2018. máj. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%
Részemről igen, nem is vagyok hajlandó semmihez használni. Nálunk anyám van oda mindenért, aminek a nátrium-glutamát a fő összetevője, az évtizedek folyamán úgy szétcseszte az ízérzékelését az ilyesféle hulladékokkal, hogy egyetlen kislábasnyi ételbe annyi sót kell tennem neki, amennyit én talán egy hét alatt eszem meg. És még így is panaszkodik időnként, hogy íztelenül főzök. A menetrend szerinti fejfájásai viszont elmúltak, mióta kitúrtam a konyhából, mert azóta szignifikánsan kevesebb ipari hulladék jut neki.
2018. máj. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!