Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan szoktatok melegszendvic...

Hogyan szoktatok melegszendvicset készíteni?

Figyelt kérdés
Miket raktok bele? Én bolti krémet de azt már unom.
2018. máj. 18. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kedvencem a vaj füstölt párizsi savanyú uborka sajt kombó. Tudom de nem nagy szám de én imádom így :)
2018. máj. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A fapados változatot szeretem, kenyér, felvágott, rengeteg reszelt trappista és be a sütőbe amíg a kenyér alja megpirul.
2018. máj. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én meg szoktam vajazni a kenyérszeleteket, rárakok egy szelet sajtot, paradicsomkarikákat, uborkát, bazsalikomleveleket, és amikor megsült, ketchupot. Így, hús nélkül is nagyon finom.

Amin meglepődtem, apukám a múltkor löncshússal készítette, finom volt.

2018. máj. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Vaj, sajt, párizsi, esetleg opcionálisan savanyú uborka és/vagy majonéz. Melegszendvicssütőben sütve.

Nem valami izgi, de hát ha így szeretem :D

2018. máj. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Most látom ugyanazt írtam kb. mint az első válaszoló, meg még indoknak is. Eskü véletlen volt. :D
2018. máj. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vaj/margarin, chorizo/pepperoni, gyakorlatilag barmilyen sajt normalis mennyisegben, ketchup, majonez, mustar. Nekem ez az abszolut nyero.
2018. máj. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Pizzakrém, csirkemellsonka vagy valamilyen paprikás/csípős szalámi, ha van, akkor kukorica, ananász, rengeteg sajt.
2018. máj. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

En szoktam gombakremet csinalni,az a kedvenc a csaladban.

Ezen kivul szeretjuk a csipos kolbisat,kukoricaval,sonkasat,parizeleset is.

2018. máj. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!