Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mikróba elkészíthetem?

Mikróba elkészíthetem?

Figyelt kérdés
Ha veszek farhátat és meg szeretném sütni, de a munkahelyen nincs csak mikró, ott meg lett sütni, melegíteni úgy, hogy ehető minőségű és ne nyers legyen?
2018. máj. 15. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha van grill fokozat a mikrón, akkor igen. De milyen munkahelyen tolerálják, ha ott főzőcskézel? :)
2018. máj. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Első, van olyan, mi az irodában lecsót főztünk egyszer :)


Attól még én sem csinálnám, nyers húst munkahelyi mikróban megsütni, nem, semmiképp.

Otthon megsütöd, munkahelyen melegíted, az OK. Ha nem túl fokhagymás vagy valami, mert akkor megint kevésbé ildomos.

2018. máj. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én nem hiszem túl jó ez...mikróban farhát??

ilyet nem is hallottam még. mi lesz abból? főzd otthon levesbe, és vidd úgy, vagy süsd otthon.

mikoróba inkább csinálj tojást pl. hasonló lesz mint a tükörtjás, ha felütöd egy tányérba, és mikrózod

2018. máj. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!