Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van ötletetek arra, hogy mit...

Van ötletetek arra, hogy mit lehet sütni esetleg főzni szőlőböl? Mert kaptam egy nagyobb adagot, de nem nagyon fogy, viszont kidobni sem szeretném.

Figyelt kérdés
2008. okt. 26. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
bort. :P
2008. okt. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha van lehetőséged fagymentes, de hűvös helyen felkötöd, úgy, hogy a fürtök ne érjenek össze, karácsonyig eláll.

(nekem elsőre a törkölypálinka ugrott be:))

2008. okt. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szőlőtorta? Nagyon finom!
2008. okt. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
piskota tetejére vagy gyünölcssali gyümitorta?
2008. okt. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Piskóta+szőlő+van.puding, és így lesz belőle olyan hamis gyümölcskrémes, de egyszerű és finom.
2008. okt. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
gyümölcsleves,gyümölcstorta esetleg más gyümölccsel is kombinálva de le is szoktam fagyasztani leszemezve s télen jó elővenni valamihez de önmagába is megenni csak nem szabad teljesen kiengedni legyen egy kicsit fagyos mert amúgy olyan töttyedt
2008. okt. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szőlős metélt,mi nagyon szeretjük.

[link]

2008. okt. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mustban párolt csirke szőlővel. Nagyon finom ha gondolod leírom a receptet. Egy receptversenyen már nyertem vele. Nagyon egyszerű.( Ha nincs must akkor is elkészíthető)
2008. okt. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!