Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miből készíthetek patkányhús...

Miből készíthetek patkányhús kinézetű ételt?

Figyelt kérdés
Haverokat meg akarom tréfálni hogy patkányt sütöttem a bulira amire meghívom őket és olyan receptet vagy hozzávalót keresek ami kinézetre ki tudom alakítani a patkányhús formát. Én csirkemellen gondolkoztam de nem az igazi az elképzeléseim alapján.

2018. jan. 14. 18:50
1 2
 1/16 anonim válasza:

Miert nem lehet igazi patkanyhus? :D

https://www.youtube.com/watch?v=XcDfWj3Sek0&t=31s

2018. jan. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát nem lehet igazi. Valami olyan amit az ovodai menzán is adnának a gyerekeknek.
2018. jan. 14. 18:56
 3/16 anonim ***** válasza:

Hat egy szarnyashus soha az eletbe nem fog ugy kinezni, mint egy patkany, ha csak nem teljesen idiota haverjaid vannak :D

Ha eleg sotetek, akkor suss galambot vagy facant. Az kistermetu.

2018. jan. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
45%

Hat patkanyosat nem lattam meg, de csotanyos sutit igen, de neheznek tunik az elkeszitese:

[link]

2018. jan. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 acelsziv ***** válasza:
67%
Süss nyulat egyben.
2018. jan. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A nyul az inkább és kisnyuszikat az akkora is kb.
2018. jan. 14. 19:06
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

Galamb. Persze, elég drága, talán egy ezres is van darabja. (Termelőtől olcsóbb.) Minél kisebbeket vegyél.

A mellet elrakod magadnak későbbre, a szárnyvéget meg nyakat odaadod a kutyának, a többi simán elmegy patkányhúsnak, a kis csontokkal. (Azért átnézed, hátha valami mégsem.)

Teljesen feldarabolod, hogy ne legyen semmi árulkodó, még az egymáshoz való viszonyok, bezárt szögek sem. A bőrt lenyúzod, mert az egyáltalán nem olyan, mint a patkányé.

Ha sütöd, akkor vigyázz, ne olyan módon csináld, hogy túlságosan összemenjenek, mert akkor sokkal több kell.

Panírozás növelné a mennyiséget, de rontaná a látványt.

2018. jan. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Semmi nem jó :(
2018. jan. 14. 19:28
 9/16 anonim ***** válasza:
2018. jan. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
Csinálj darált húsból fasírt alapot formázd meg patkány alakúra. Sütőben süsd meg. A farkának jó lesz egy szál főtt spagetti fesd meg ételfestékkel szürkére :D
2018. jan. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!