Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen ételt szoktatok gombábo...

Milyen ételt szoktatok gombábol késziteni?

Figyelt kérdés
Tagnap kaptam nagyon szép gombát. ha tudtok valami jo receptet, irjátok már le , kjöszi elöre is.
2008. okt. 23. 09:10
 1/4 anonim válasza:
100%

gombapörköl gombafasirt nagyon finom rántott gomba gomba krémleves meg még sorolhatnám végülis az attól is függ mien alkalomra akrsz fözni ird meg és akkor megmondom mit késziccs

üdv : egy étterem vezető

2008. okt. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egy kis családi összejövetel lesz holnap, kb 10 en lennénk, olyan recept is jo amihez hus is kell, mert van itthon karaj és comb is. Esteleg talán még van csirkemell is.

Köszi elöre is.

2008. okt. 23. 10:37
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A meghámozott gombafejeket felfelé fordítom, majd mindegyikre rakok egy kupacot bekevert fasírthúsból, sütőben pirosra sütöm, majd még forrón egy-egy csipet reszeltsajtot rakok rá, ez szépen ráolvad.

De a megtöltött gombafejeket be is lehet panírozni, és úgy kisütni.

Vagy szoktam pörköltet készíteni, de amikor félpuha a hús, akkor "feldúsítom" felkockázott gombával, és együtt főzöm készre, a végén némi tejfölt is szoktam tenni bele. Nagyon fel tudja dobni a pörköltet.

2008. okt. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi ezt lehet kipróbálom :DD
2008. okt. 24. 09:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!