Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lehet ettől bajom?

Lehet ettől bajom?

Figyelt kérdés
Tegnap sutottem piskotat, es amikor eloszor kivettem 40 perc utan (tuproban atment) feltunt, hogy az alja fura, igy fejjel lefele is sult kb 20 percet. A kulseje kicsit meg is egett de lekapargattam, igy finom lett. Ma amikor ujra enni akartam belole lattam, hogy az aljan feher csomocskak voltak (szerintem a sutopor rosszalkodott, a suti tobbi reszeben nem lattam ilyet, gondolom, oda ontottem a "veget"). Emellett a piskota is kicsit fura volt, nem mondanam nyersnek de ahogy most a brownierol neztem kepeket kb arra hajazott: nehol mintha tomenyebb lett volna. Szerintetek ennyi sutes utan lehetett nyers? De ha pl valaki browniet eszik masnap attol nem lesz baja, nem? A sutopor darabokat sem ertem, igy meg sose jartam, ki is dobtam inkabb a maradekot de ma mar ettunk belole ketten.
2017. nov. 7. 00:51
 1/1 anonim válasza:

Jajj nyugi, ebbe meg nem halt bele szerintem senki C: xx

Semmi bajod nem lesz :)

2017. nov. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!