Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek ez jó kaja lenne?...

Szerintetek ez jó kaja lenne? Mennyiből jönne ki?

Figyelt kérdés

4főre előétel,leves,második,desszert

előétel:ezme(török csípős saláta) olivabogyóval és török pitával.

leves:francia hagymaleves kenyérrel

második:majorannás hús rizzsel(ezt még megkell néznem hogyan csináljam).

desszert:semmi extra 2-3palacsinta kakaós,ilyen olyan csokiöntettel eperrel.

szerintetek jó lessz holnapra? olyan 10-12szelet húst akarok csinálni. hogy legyen bőven :)


2017. szept. 16. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Huh, jól fogtok lakni az biztos. Az előételt nem ismerem, de a többit gyakorta készítem és eddig mindenkinek ízlett. Bár szerintem mindezek együtt már soknak számítanak.
2017. szept. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Elég fölöslegesnek hangzik.
2017. szept. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Jól hangzik. Az árról viszont halvány fogalmam sincs, mondjuk ennyi infó eleve kevés, sokféle árban van hús...etc.
2017. szept. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és a majorannás húst hogyan? én még sose csináltam 20éves vagyok a nagyitól láttam csak szerintem sertés szelet és majorannás de recept nincs a nosaltyn
2017. szept. 17. 01:18
 5/10 anonim ***** válasza:

Így keress rá :

Majorannás szelet

Vagy hívd fel a nagyításhoz és kérdezd meg .

A nagymamák szívesen adnak telefonos segítséget :)

2017. szept. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2%

Ha nincs megadva, hogy kell egy ételt készíteni, nincsenek felsorolva a hozzávalók, honnan találná ki valaki, hígy mennyibe kerül?

Az olajbogyót én pl nem szeretem és nem eszek lisztet sem, sokan pedig a csípőset se szeretik, így az előételt en nem csinálnám meg. A hagymalevest szeretem, kenyér nélkül, de pl anyósom csak pislogna rajta, nem enne belőle. A majoránnas husrol életemben nem hallottam, elképzelésem sincs róla, hogy pl milyen húsból készül és hogyan - ha pl párolt sertés, megintcsak olyan, amit én nem eszek meg. Palacsinta - se lisztet, se csokit nem eszek, az epret meg kimondottan utálom. Én nem laknek jól nálad, az biztos

2017. szept. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én majorannás csirkecombot szoktam készíteni. 4 combhoz 6 evőkanál lisztet összekeverek egy mokkáskanál sóval, ugyanennyi majorannával, pirospaprikával és pici borssal. A keverékbe belezúzok 4 gerezd fokhagymát. Ebbe a keverékbe beleforgatom a csirkecombokat, kivajazott jénaiba teszem őket, a maradék fűszeres lisztet, ha van, rájuk szórom. 1 fej vöröhagymát felkarikázok, az is megy a csirkékre, végül egy kis doboz tejfölt kikeverek 3 ek. olajjal, és meglocsolom a combokat. Fóliát teszek rá, megy be a 180 fokos sütőbe 45 percre, utána fólia nélkül még 15 percre pirulni.

Én így csinálom, de lehet, hogy mamád teljesen máshogy szokta, kérdezz csak rá.

Amúgy a kaja teljesen jó, én az ezmét is szeretem, mindig kérek a gyrososnál ;)

2017. szept. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Miért kell előétel? És miért olyan, amilyet még nem csináltál?

Hagymalevest szereti mindenki? Utána kínálj orbitot is körbe..

Én a helyedben főznék húslevest és sütnék ki rántott húst petrezselymes krumplival nem véletlen, hogy lakodalmas kaja, lehetetlen elrontani :) és mindenki szereti

A palacsinta is ok után

2017. szept. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én megértem, hogy valami különlegesebbet szeretne csinálni- abba viszont egyetértek, hogy ne olyat válasszon amit akkor, először készít.

(ui.: előző, a hagymaleves után nem lesz büdi senki szája)

2017. szept. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ja,mert főtt hagyma:)
2017. szept. 17. 18:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!