Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan tegyem meleg helyre a...

Hogyan tegyem meleg helyre a tésztát keleszteni, ha nincs meleg hely a lakásban?

Figyelt kérdés

Meglehet, nagyon amatőr kérdés, de semmi ötletem sincs, hogy amikor például a kenyér második kelesztéséhez meg hely kellene, akkor azt hogyan oldjam meg.

Van valami praktika erre, de mi?


2017. szept. 11. 11:28
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hee! Mit hee? Mondom, tud kicsit is meleg lenni, de mire a kelesztés kész, már forrónak kell lennie.
2017. szept. 11. 22:43
 12/16 anonim ***** válasza:
50%
te biztos tudsz sütni? o.O
2017. szept. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A kelesztés után még formázod, megtöltöd..stbstb, addig simán felfűt a sütő :) Ha meg 5 percig a pulton van a megkelt tészta, semmi baja nem lesz.:)

Mit sütsz amúgy?

2017. szept. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ne haragudj kedves kérdező, itt annyi ötletet, javaslatot kaptál, de neked egyik sem felel meg, pedig mindenki a bevált módszerét ajánlotta.

Egy vadiúj sütőt ki kell tapasztalni, és nem kenyérsütéssel kipróbálni.

Korábban hogyan sütöttél kenyeret ?

2017. szept. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, kedves 14. és többiek, nem köszöntem meg a sok javaslatot, csak a sütős ötletet vetettem el. Bocs.
2017. szept. 12. 09:23
 16/16 anonim ***** válasza:

De szerencsétlen vagy :D


Beteszed meleg sütőbe, kiveszed és míg átgyúrod, formázod, stb. feltekered a sütőt 180-ra, addig ezerszer felfűt.

2017. szept. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!