Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Aki evett már mac and cheeset!...

Aki evett már mac and cheeset! Finom volt?

Figyelt kérdés
Érdemes elkészíteni?

#Macandcheese
2017. aug. 29. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó!
2017. aug. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Kb 10 perc elkészíteni és nagyon semmi extra alapanyag nem kell hozzá úgyhogy szerintem ne rugózz rajta sokat :) Szerintem nagyon jó.
2017. aug. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó..
2017. aug. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó cucc, főleg luxusverzióban, szarvasgomba olajjal.
2017. aug. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért gondolkodtam rajta, mert mondom, nehogy valamk besamelles tésztaíz jöjjön össze a végén. De akkor kipróbálom.
2017. aug. 30. 09:48
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A mustárt és a worchester szoszt mindenképp érdemes beletenni, illetve mi meg szoktuk pakolni ropogósra sült bacon kockakkal. :)
2017. aug. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, az egy remek étel, ha nem tojásos tésztával készíted, nem sima besameles tésztát készítesz, hanem valóban jól készíted, és aromás sajt kerül bele.
2017. aug. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt receptet találtam hozzá. Ízben is nagyon jó. Többször próbáltam már mindenféle sajttal. Tényleg a sajton múlik az íze. nem csak hús nélkül szoktam készíteni de szoktam bele tenni maradék ,sült húst , bacont , vagy akár többféle színes Kalifornia paprikát. A lényeg ,hogy olyan sajtot válasz ami jól olvad mert akkor az igazi. Szerintem a vörös cheddar ilyen sajt. [link]
2017. aug. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!