Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ezt megtudom csinálni vaj...

Ezt megtudom csinálni vaj nélkül is?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=HBoFpzrQokI


Sajnos nincs itthon vaj, de minden más hozzávaló van és most emiatt nem akarok kimenni a boltba.


Vaj nélkül is meglehet csinálni? Persze, godolom a tojást igen, de a kenyérnek is jó íze lesz ha olajt használok a vaj helyett?



2017. aug. 21. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Olaj nem jó a vaj helyett, mert más az állaga. Esetleg margarint vagy zsírt használhatsz.
2017. aug. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mi történne olajjal? Más lenne az íze? Vagy megégetném a kenyeret? Oda tapadna a sajt?
2017. aug. 21. 17:44
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Nyugodtan csinálhatod olajjal! Én is szoktam azzal is. Nagyon finom lesz vele! Nem fog megégni a kenyér, és a sajt sem fog letapadni. Nem kell bele sok olaj. Csak éppen kikenni vele a serpenyőt, max fél centi olaj legyen benne. A kenyér mondjuk jól felszívja az olajat, úgy, hogy a végén a serpenyőben nem nagyon lesz.
2017. aug. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megcsináltam... egész jól sikerült. Tényleg eléggé beitta az olajat, meg nem volt meg az a klasszikus vajon sütött íz.
2017. aug. 21. 19:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!