Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lehet netről ázsiai dolgokat...

Lehet netről ázsiai dolgokat rendelni? Szószok fűszer, stb? Milyen címről?

Figyelt kérdés
Már néztem tescoban lidl-ben,sparba,plusban,pennyben de sehol nem találok....(
2008. okt. 18. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,de nagyon figyelj az árura,mert ki tudja,miket raknak bele,lejárt szavatosság stb. Magyarországi fűszerekkel kapcsolatban is vannak csalafintaságok,lehetnek az ázsiaival is.
2008. okt. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van rá esély hogy a netről rendelt cuccok nem is olyanok amiket te szerettél volna. Tényleg nem lehet kapni úgymond minden sarkon ilyesmit, ami kár mert én is nagyon szeretem az ázsiai konyhát. Én azt javaslom menj el egy ázsiai boltba, ahol a legjobb minőségű fűszereket, hozzávalókat tudod beszerezni. Az ára elég borsos ezeknek de nem is kell mindennap bevásárolni belőlük.
2008. okt. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha Bp-en laksz, akkor van egy bolt, oda menj el. A Fővám téren a csarnokban a minusz elsőn van egy ilyen keleti fűszereket és mindenféléket áruló bolt. Közel-és Távol Keleti cuccokat egyaránt.
2008. okt. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha pesti vagy:

Asia Center

Van ott minden amit akarsz, én is ott vásárolok, és elég normál áron.

Ők is ott vásárolnak.

2008. okt. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
www.szaku.hu innen tudsz rendelni
2008. okt. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!