Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akiktől Facebook-on lehet...

Akiktől Facebook-on lehet rendelni azok honnan szerzik be a dolgokat?

Figyelt kérdés
Szeretnék én is egy ilyet csinálni, de nem tudom mások honnan szerzik be a RENDELHETŐ (Nem saját ruháik közül kiválasztott, ELADÓ) ruhákat, ékszereket stb. Én azt hallottam, hogy e-bay-ről. Tudnátok linkelni is? Köszönöm előre a válaszokat.
2011. szept. 6. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Így van ahogy mondtad, ebay-en megtudják venni sokszor forintokért, nagy tételben. Itthon meg eladják sokkal drágábban, de a magyar bolti árakhoz mérve még mindig olcsóbban. Linkelnék, de nem mondtad pontosan mit szeretnél...
2011. szept. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha tudtok pár olyan eladót ebayen akinél vannak olcsó cipők, esetleg ruhák, akkor linkelhettek :) Én nem eladni szeretnék, hanem magamnak pár új cuccot rendelni :)
2011. szept. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát úgy pontosan minden mai divat szerinti cucc érdekelne. Baglyos nyaklánc, virágos cuccok, Chanel, stb. márkás cuccok, ékszerek, ilyenek. :) Köszönöm a segítséget amúgy. ^-^
2011. szept. 6. 21:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Ebayről, meg vannak ilyen kínai rendelős oldalak.
2011. szept. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Például ez a cipő megérné, csak az a baj, hogy a postaköltség miatt csak nagy mennyiségben éri meg szerintem.

Vannak olcsó dolgok, érdemes körülnézni: (ha többet veszel, máris megéri a postaköltség és jelentős kedvezményeket kaphatsz)

Ékszerek: [link]

[link]

[link]

[link]

[link]



Egyéb: [link]

[link]

[link]

Ilyet mostanában sokan akarnak venni: [link]

2011. szept. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. szept. 12. 14:59
 7/7 anonim válasza:
Aliexpress,dhgate,sammydress.ezekröl ingyenes a szállítás
2013. júl. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!