Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen krémes sütit készítsek,...

Milyen krémes sütit készítsek, ami még ma fogyasztható lesz?

Figyelt kérdés
A párom szerint, mindig csak olyan sütit sütök, ami másnapra puhul össze. Ő pedig édesszájú, ezért nagyon türelmetlen. Valami "komolyabb" krémre gondolok, mint egy sima puding.
2010. máj. 21. 06:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Piskótát süss,az még aznap jó. A krém nagyon sokféle lehet. Vajat kikeversz cukorral,tehetsz bele kakót,diót,gesztenyét stb.

Lazíthatod puddinggal. Ebben az esetben a puddingot hűtsd le a vajjal egyforma hőmérsékletűre,és kanalanként keverd a vajkrémbe.

De töltheted tejszínnel is,bele gyümölcsöt rakva. Vagy akár vajkrém,és a tetején tejszín.

De töltheted túrókrémmel is.

2010. máj. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
csinálj "fekete erdő tortát" recept: piskota, a krém 1liter tejszinhab és 40dkg meggybefőtt
2010. máj. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Szerintem ez finom! Legalább is az én férjem nagyon szereti. Nagy gáz tepsiben szoktam sütni, hamar megvan. Ha esetleg nem ismered, akkor jó tanácsként mondom, hogy a pudinggal kezd, tedd hideg vízbe hűlni. Mire kikevered a tésztát, már használhatod is a pudingot. Ja! Annyit módosítottam rajta, hogy nem 9 dl, hanem 8 dl tejjel főztem fel a pudingot.

2010. máj. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A piskóta vagy piskótatekercs hamar megvan és kb.1 óra múlva már finoman összeérnek az ízek. Bármilyen krémmel töltheted, de akár nutella vagy egy üveg finom lekvár is megteszi.
2010. máj. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. máj. 21. 14:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!