Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Romantikus vacsira ti minek...

Romantikus vacsira ti minek örülnétek?

Figyelt kérdés
Tudom h van ezer ilyen kérdés, válogattam is azok között, de nem tudok dönteni két jó ötlet közül: az egyik a spagetti, a másik ilyen tepsis tarja, hagymával, krumplival. Ti melyiket választanátok?
2017. júl. 5. 18:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%
Én ezek közül egyiket sem... de te ismered a párod és a saját ízlésedet.
2017. júl. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
38%
csinálj csirkés carbonarat, nem bonyolultabb a spagettinél, de mégsem a megszokott :D
2017. júl. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
76%
3 sajtburger, 2 csibeburger, 2 nagy krumpli, 1 csokis fagyi, 1 epres fagyi, savlekötő, 6-os pakk Heineken és a Trónok harca 6. évadja. Én ezt választanám.
2017. júl. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
80%
A kettő közül a spagettire szavazok, de ha már olasz kaja, dizájnolj olaszos körítést is hozzá. Színes olasz spagettitésztából készítsd, tegyél a tányér szélére sült koktélparadicsomot, kínáld minőségi olasz borral. A sajtot nagylyukú reszelővel reszeld rá, tegyél a tetejére durvára vágott petrezselyemzöldet, indíts el valami olaszos háttérzenét.
2017. júl. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Most miért kell lepontozni? Leírtam, mi minek örülnénk ... ez van, mi nem szeretjük se a spaghettit, se a tarját.
2017. júl. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont marhára nem romantikus étel sem a spagetti, amit fel kell szívni meg tekergetni és fröcsög a szósz, sem a hagymás disznóhús.

Viszont elsősorban nem az ételtől lesz romantikus egy este, hanem a hangulattól, a körülményektől. Kinek mi jön be. Van akinek kaviár kell meg lazac meg osztriga, jó borral és gyertyafénnyel, van akinek egy csillagfényes piknik gyümölcsökkel meg pezsgővel...

2017. júl. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
87%
Aki felszívja a spagettit, az rosszul csinálja...
2017. júl. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Kettő közül a spagetti legyen inkább.
2017. júl. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem romantikus az biztos. Ha régóta együtt vagytok ezeket bármikor megfőzheted neki. A romantikázás gondolom valamilyen alkalomból lenne, arra pedig valami valóban különlegeset készítenék, persze, ha rajtam múlna.

Azért, ha már ismered az ízlésvilágát a párodnak, akkor is találsz olyan ételt, amit nem szoktatok mindennap enni, esetleg már szóba hozta, hogy de jó lenne egyszer ezt vagy azt megkóstolni.

Én még diplomatikusan, óvatosan faggatóznék ezügyben :)

2017. júl. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
Mi szoktunk spagettizni randin. Szerintem ha a légkör megfelelő hozzá, lehet romantikus. Nekem pl. mindig a Suzy és Tekergő jut eszembe, mikor tekergetjük és szippantgatjuk a spagettit. :D
2017. júl. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!