Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miért pakolnak elő virágot...

Miért pakolnak elő virágot tortákra?

Figyelt kérdés
Nem ehető elő virágokat miért raknak ételre rá? Szerintem ez nem gusztusos, ennyi erővel hámozatlan gyümölcsöket is tehetnének rá. Nem azért kérdezem, mert olyan higiénia mániás vagyok, egyszerűen nekem ez nem illik össze, nem ízléses
2017. jún. 25. 19:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
64%
Mert szép és kész :)
2017. jún. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
53%

A szépség relatív és nem mindig jár karonfogva a praktikummal.Akinek tetszik- mert valóban szép- nyugodtan csináltasson ilyen díszítésű tortát, akinek nem, nem erőlteti senki rá.

Egyszerűen tolarencia kérdése az egész. Szerintem...

2017. jún. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó esetben a virágok nem érnek közvetlen a tortához. Cukrász vagyok, nem vállalnám a felelősséget azért, ha a virágokat pl túlpermeteznék, és az rákerülne a süteményre. A felső virágdíszek eleve egy speciális műanyag tartóban vannak, az alá mehet celofán, a kutya nem veszi észre. Én az oldalán lévő virágok alá is celofánt teszek, szépen elfedi a díszítés, nem látszik ki alóla. Nem egy nagy plusz munka, én pedig nyugodtan alszom.


Hogy miért van a virágokra igény? Természetesen gyönyörű cukorvirágokat lehet már készíteni, de az élő virág akkor is más. Sokkal könnyedebb, természetesebb lesz tőle a torta, nem lesz túlcsicsázott hangulata.

2017. jún. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!