Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tortát mivel szoktál díszíteni?

Tortát mivel szoktál díszíteni?

Figyelt kérdés
Mamám régen olyan fincsi tortákat sütött, sajnos már nem él így nem tudom megkérdezni mivel volt díszítve. Amíg nem volt divat a marcipán mivel díszítettek? Torta krémmel?
2017. máj. 25. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azzal.
2017. máj. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
föleg krémmel,de pl cukorrózsát már régen is csináltak.meg különböző dolgokkal megszórták.
2017. máj. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Édesmorzsával szórták meg, vagy krémmel kenték.


Én leginkább tejszínhabbal kenem ki, és azt díszítem (gumimacival, smartiez cukorral, tortadarával, gyümölccsel...stb attól függ kinek lesz).

2017. máj. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Régen is készítettek díszeket cukorfondantból. A grillázs díszítés is szokás volt.

Ma már többcucatnyi díszítési lehetőség van, a gyümölcsöktől kezdve a különböző magpehely szórásokig, csoki forgács, pasztilla, színes szórócukrok... stb.Szinte fel sem lehet sorolni.

Én is ezek közül választok, a tortához illőt.

2017. máj. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!