Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan étkezzek egészségesen?

Hogyan étkezzek egészségesen?

Figyelt kérdés
Mit egyek ahhoz hogy ne hízzak?

2017. ápr. 17. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
2017. ápr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kacago uborka ***** válasza:
72%

Első, amit linkeltél, hát nem tudom....kockasajt, margarin, virsli, párizsi

Kérdező, szerintem részesítsd előnyben a legkevésbé feldolgozott élelmiszerek. Gondolok itt arra, hogy párizsi helyett pl. sütsz húst és felszeleteled, ha fogyasztasz kenyeret mindig nézd meg az összetevőket, kerüld az adalékanyagokat, a finomított olajokat, a hozzáadott cukrot tartalmazó élelmiszereket. Sok friss zöldség, gyümölcs, fogyassz olajos magvakat, halat, jó minőségű sajtokat (inkább kevesebb legyen, de jó minőségű). Sose felejtsd el, az vagy ami megeszel.

2017. ápr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Ne fogyassz húst, tejterméket és tojást.
2017. ápr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

#1 - es voltam.


Van egy javaslatom, ne is vegyétek figyelembe tisztelt hozzászólok. Amit belinkeltem.


Legszívesebben ki is törölném innen a válaszom.

Bocs, hogy szerettem volna segíteni.

2017. ápr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kacago uborka ***** válasza:
100%
#1 Belinkeltél egy csontritkulásban szenvedőknek célzott étrendet és élelmiszerek kálciumtartalmát?!
2017. ápr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. ápr. 17. 18:14
 7/9 anonim válasza:
43%
[link] A különféle tápanyagok eltérő szerepet játszanak szervezetünkben. Egyesek főként az életműködésekhez szükséges energiát szolgáltatják, mások inkább testünk felépítésében vesznek részt. Egészségünk fenntartásához olyan kiegyensúlyozott táplálkozásra van szükség, amely tartalmazza az összes fontos tápanyagot, a fehérjéket, a zsírokat, a szénhidrátokat, az ásványi anyagokat, a vitaminokat és az emésztést elősegítő rostokat.
2017. ápr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ha így étkezem az jó?


Reggeli: rántotta(2 tojás)+barna kenyér vagy zabkása görög joghurtal és kiwivel/eperrel

Tízórai: alma

Ebèd:sült hús rizzsel+zöldségek

Uzsonna:kiwi

Vacsora:görög joghurt/leves

2017. ápr. 18. 05:56
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
A reggelid jó,de a kenyeret kihagynám,akkor inkább 3 tojás és zöldségek,hogy kobban eltelj vele.Tízóraira jó a gyümölcs (banánt,szőlőt kihagynám,vagy csak ritkán).Ebédre csirkemell jó de a rizst hanyagold.Zöldségek salátának,sütve,vagy párolva ,-ahogy épp megkívánod.Ha unod a csirkét egyél halat.Uzsonnára fehér joghurt,túró pl.Vacsorára ugyanazt ami az ebéd volt vagy tojás bármilyen formában.Es nagyon fontos ,hogy sokat igyál.Vizet.
2017. ápr. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!