Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Pudingos recept ötletek?

Pudingos recept ötletek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
bővebben? van pudingporod és csinálnál belőle valamit? vagy házi pudingot akarsz készíteni?
2010. máj. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már csináltam egyszer kútfőből olyat, hogy sütöttem piskótát, kettévágtam, és beletöltöttem a megfőzött puncspudingot rummal elkeverve és tetejét megporcukroztam. Valami ehhez hasonlóra gondolok.
2010. máj. 13. 11:17
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó ötlet pudinghoz: ha szoktál gyümölcslevest főzni, akkor ne liszttel habard be, hanem pudingporral (persze mondjuk epressel ne csokival). Isteni lesz.
2010. máj. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfőzöd a pudingot, tehetsz bele babapiskóta darabokat és gyümölcsöt. Az is finom.
2010. máj. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

gyümölcstorta alap (piskóta gyümölcstorta formában, vanília puding, gyümölcsök és gyümölcszselé rá - megszilárdulás után tejszínhabbal tálalod


tiramisu utánzatot is csinálhatsz belőle - vaníliapudingot, rummal elkevered, babapiskótára ráteszed, egy réteg gyümölcsöt rá, újabb réteg babapiskóta, majd puding...tetejét szilárdulás után dióval megszórod


tejberizst több tejjel csinálod, mint a szokásos, és félidőnél belekevered a kis tejben elkevert pudingot


Forró csokiszerűség: 1 l tej + egy csomag csokipuding kis cukorral, jól elkeverni és egy üvegkancsóban a legalacsonyabb mikrós fokozatra betenni, 2-3 percenként kevergetni -

2010. máj. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
11:17: Puncsos pudinggal szoktam habarni a gyümölcslevest és imádom! :D
2010. máj. 13. 11:28
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nagyon ötletesek!
2010. máj. 13. 11:29
 8/10 anonim ***** válasza:
2. ötlete tökjóó :D
2010. máj. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szia! egy süti tölteléket írok neked. 2 csom vaniliás puding 6 dl. tejjel megfőzve, kihűtve.

20 dkg ráma /vaj/ 20 dkg cukorral kikeverve, plusz egy vaniliás cukor. a kihűlt pudinggal összekeverni és beletenni egy üveg magozott, lecsöpögtetett meggyet.

ém két mézeslap közé szoktam tölteni, de akkor még egy mézeslapot apróra tördelve is belekeverek a masszába.

isteni krémes -édes-pikáns és és benne a tésztadarabok......isteni.

ha nincs kedvem mézes lapokat sütni, piskóta közé töltöm.

üdv.

2010. máj. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hm...!


Nagyon finomnak hangzik ez az utolsó recept, meg is csinálom hétvégén!

2010. máj. 17. 11:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!