Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Váratlan vendegek erkeznek,...

Váratlan vendegek erkeznek, az alabbiakbol össze lehet hozni egy pataki talas receptet?

Figyelt kérdés

1,5 kg csirkemell, 40 dkg cs.maj, hurka, kolbasz.


Mondjuk hagymas krumpli agyon, finom lehet??


2017. márc. 25. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán, csak vigyázz a sütési időkre
2017. márc. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tökéletes.
2017. márc. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
Csirkemell nem kell, nem mindenki szereti. Ha van otthon krumpli,akkor vele együtt süsd meg a hurka,kolbászt.
2017. márc. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Biztos túl vagy már a főzésen, de én a hurkával kolbásszal nem sütném össze a csirke mellett.

A csirke májat és a mellett inkább kirántanám.

A hagymás krumpli mindegyikhez jó.

2017. márc. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy értelmeztem a kérdést, hogy a tál aljára lerak egy sor hagymás krumplit, és arra sorakoztatja fel a különböző húsokat.

Majd a vendégek közül mindenki abból a húsból szed, amelyikből akar. Ha valaki nem szereti a mellehúsát, akkor azt nem szedi ki a tálból.


És ha ebben a receptben gyakorlatilag csak annyi zsiradék van, ami a hurka-kolbászból kisül, igazán el tudnám képzelni. :))

2017. márc. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Így van. Pontosan ugy ahogy az utolso mondta. Vegulis holnap jonnek a vendegek, de mivel kiolvasztottam a fagyobol a husit. Egesz biztos ezt fogom megcsinalni.

Rantani biztosan nem fogok. Reszint mert ahhoz keves, reszint mert gyorsan szeretnek keszen lenni a kajaval es a lakassal, gyorsan meg sutok is es ket kisgyerek mellett igy sem lesz egyszeru dolgom.

2017. márc. 25. 22:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!