Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik recept volt az utolsó...

Melyik recept volt az utolsó amit elkészítettetek?

Figyelt kérdés

Milyen étel? Honnan van a recept? Hogy sikerült? Mennyi idő alatt? Költsége?


:)


2017. febr. 9. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lecsós (jellegű) sertésszelet sült krumplival- abszolút hasraütésszerűen, AS szabvány szerint (ahogy sikerül). Nagyon finom lett, bő 1,5 óra alatt lett kész, mert csak két platnim van, így a lecsó után tudtam csak sütni a krumplit. A költsége igen alacsony, husi, hagyma, fokhagyma, paradicsom, paprika, krumpli meg fűszerek, abból se sok, mert kár elrontani a zöldségek saját ízvilágát.
2017. febr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Legutóbb oldalast sütöttem, hozzá krumplipürét és párolt káposztát csináltam. Nem kellett hozzá recept, ezeket fejből tudom, bár az oldalas sütésre ránéztem a neten, hátha jobbat látok, de nem.

Amit valóban recept szerint készítettem, ez volt:

[link]

Háááát... nem dicsekszem vele. Maga az elkészítés minimális idő, a pihentetés, kelesztés volt hosszú, költsége minimális, 20 deka liszt = 40 Ft.

2017. febr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fánk. Helyi újság. Első osztályúan. Néhány perc. 150 ft.
2017. febr. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Cukkinis,tonhalas,rizses rakott valami,a receptet én találtam ki kb 10 perc alatt abból ami otthon volt.

Egy nagy cukkini karikákra vágva,2 doboz olajoshal (rio mare) összekeverve egy kis paradicsomszósszal,olasz fűszerekkel és kb 100 g jázmin rízs ami előző napról megmaradt. Ezeket rétegeztem a végén pedig mozzarella sajtot tettem rá.

Előkészület kb 10 perc volt,sütés összesen fél óra (első 15 perc alatt fólia alatt volt)

2 főre elég.


Meglepően jól sikerült úgyhogy megtartom és megcsinálom máskor is.


A költség nézőpont kérdése, nem vettem semmit konkrétan csak összedobtam ami otthon volt, de a kedvedért kiszámoltam. Összesen kb 1200 Ft. (rízst,paradicsomszószt nem számoltam)

2017. febr. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Répatorta keksz, a receptet a Pinteresten találtam. Pontos költséget nem tudok mondani, mert minden volt itthon, de szerintem max 500-600 Ft. 30 percet vett igénybe. Nekünk bejött. :)
2017. febr. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Erősen bele kellett gondolnom, hogy mit is főztem utoljára. Gondolom a tasakos leves, tasakos rizs nem számít, bár annak is van egy elkészítési leírása :D

Ha emlékezetem nem csal akkor utoljára vagy francia hagymalevest készítettem vagy islert, de még a múlt héten. Az előbbit a netről, az utóbbit egy olyan szakácskönyvből, amit azóta olvasgatok, hogy megismertem a betűket. A leves tűrhető lett, "hála" egy újításnak, ami jól elrontotta az eredményt. A süti is tűrhető, a recepten még alakítgatni kell, mert rettenetesen nehéz és idegtépő az elkészítése az eredeti formában, egyébként finom. Költség passz. Leves néhány száz forint, süti max 1000.

2017. febr. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Borsóleves a mindmegettéről. Fincsi lett, csak egy picit sósabb, mint kellett volna, kb. félóra galuskástól.


Kb. 5 frank (a galuska egy tojását és két kanál lisztját nem számolom).

2017. febr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Zöldbabfőzeléket csirkeszárny pörkölttel. A zöldbab 400 ft volt, a csirkeszárny is,és finom volt nagyon.
2017. febr. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!